Filter
Magistr
Libanon Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.

Znalosti z biologických i lékařských oborů jsou využívány v biomedicínské vědě. Studie v této oblasti zkoumá úlohu imunologie a výživového stavu jako možných prediktorů pro zdravotní stav lidí a zvířat.

Libanon, oficiálně Libanonská republika, je země ve východní Středomoří. To je ohraničené Sýrie na severu a východě a Izraelem na jih.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

1 Výsledky v Biomedicína, Libanon

Saint Joseph University of Beirut

Master of Biomarketing je program na Fakultě věd Univerzity Saint Joseph University of Beirut v Libanonu. ... [+]

Prezentace programu

Master of Biomarketing je program na Fakultě věd Univerzity Saint Joseph University of Beirut v Libanonu.

Tento magisterský program si klade za cíl vyškolení odborníků a vybudování výkonného profilu pro studenty-kandidáty v oblasti přírodních věd a marketingu. Studenti - vědci se stanou strategickými osobami s rozhodovací pravomocí schopnými analyzovat dynamiku trhů, zvládat business intelligence a vývoj a vypracovat marketingové, komunikační a mediální plány.

Tento profil vyžaduje na jedné straně jak technické, tak vědecké dovednosti užitečné pro biologické výrobky a materiály a na druhé straně uplatňuje marketingové a komunikační dovednosti v různých odvětvích, jako je chemický průmysl, léčiva, potraviny a nápoje, kosmetika a zdravotnické prostředky. První rok magisterského studia má dvě hlavní složky: první, základní, jehož cílem je poskytnout studentům solidní vědeckou a technickou základnu, druhou pragmatickou aplikaci, zaměřenou na obchodní stránku, pozoruhodně marketing a komunikaci.... [-]

Libanon Beirut
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině