HEALTHCARESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Znalosti z biologických i lékařských oborů jsou využívány v biomedicínské vědě. Studie v této oblasti zkoumá úlohu imunologie a výživového stavu jako možných prediktorů pro zdravotní stav lidí a zvířat.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

2 Výsledky v Biomedicína, Francie Filter

Master of Public Health ve výzkumu srovnávací efektivnosti

Paris Descartes University
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Francie Paříž

Konkurenceschopný mezinárodní Mistr veřejného zdraví v oblasti výzkumu srovnávací efektivnosti nabídl v Paříži angličtinu mezinárodně uznávaní profesoři z Evropy.

Magistr v analytické chemii pro drogy a přírodní produkty

University of Bordeaux
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Francie Bordeaux Pessac Talence + 2 více

Tento mezinárodní magisterský program poskytuje studentům teoretické a praktické znalosti v oblasti analytické kontroly rostlinných drog a zdravotnických výrobků.