HEALTHCARESTUDIES.CZ

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.

Studium biomedicínské vědy kombinuje rozmanité a specializované obory, jako je farmakologie, anatomie a imunologie. Vědci biomedicínské vědy hledají způsoby, jak udržet a dokonce zlepšit zdraví zvířat a lidí.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

43 Výsledky v Biomedicína, Evropa Filter

Msc v biotechnologii a lékařské biologii

University Vita-Salute San Raffaele
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Itálie Milán

Tento dvouletý magisterský titul v oboru biotechnologie a lékařské biologie spojuje teoretické znalosti s praktickým výcvikem v biologickém výzkumu s důrazem na biologické procesy podporující fyziologii a patologii člověka.

Magistr výzkumu v biomedicínském výzkumu (integrační a translační)

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Srpen 2020 Spojené království Birmingham + 1 více

Tento program zařídíme s nezbytnou étos, kritických hodnotících dovedností a technické způsobilosti k výkonu výzkumu kariéru v in vivo vědách. Takový přístup je nezbytný pro pochopení složitých interakcí mezi tělesných systémů, a jak tyto mohou být změněn s úpravami, drogami, a během patologií.

Magistr v biomedicínských technologiích

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Německo Tübingen

Interprofesionální a inovační magisterský studijní program v oblasti biomedicínských technologií se vyznačuje praktickou orientací a mezinárodností. Přednášky jsou zakotveny v moderním technologickém a lékařském prostředí a jsou podporovány interdisciplinárním týmem mezinárodně uznávaných a významných vědců. Absolventi jsou dobře připraveni na různé profesní problémy a mají vynikající kariérní perspektivy v oblasti biomedicínských technologií.

Magistr v biomedicíně

University of Eastern Finland
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Finsko Kuopio

Magisterský studijní program v biomedicíně nabízí jedinečnou příležitost k výuce molekulárních biologických věd v kombinaci s medicínou na Lékařské fakultě UEF. Školení pokročí ve vašem poznání v nejnovějším vývoji molekulární biomedicíny a jejích translačních příležitostech, zaměřených na prognózu a diagnostiku založenou na genomu, jakož i na individuální léčbu.

Magisterský studijní program v biomedicínském zobrazování

Åbo Akademi University
Kampus Denní studium 2 roky Srpen 2020 Finsko Turku

Biomedicínské zobrazování se ukázalo jako jedna z nejdůležitějších technologických oblastí v oblasti základních biologických věd a biomedicínského výzkumu, jakož i v oblasti klinické medicíny a translačního výzkumu. Současné technologie umožňují detailní vizualizaci molekul, struktur a událostí v buňkách, tkáních a celých organizmech v reálném čase a neinvazivní.

Magisterský program v biomedicíně

Karolinska Institutet
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Švédsko Stockholm

Program Magisterský v biomedicíně vytváří studentům hluboké znalosti v rámci široké a stále se rozšiřující oblasti biomedicíny a specializuje se na vytváření nových a pokročilých dovedností ke zlepšení lidského zdraví.

Magistr výzkumu ve zdravotních vědách - specializace v biostatistice

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Nizozemsko Rotterdam

Výzkumný magisterský program ve zdravotnických vědách si klade za cíl poskytnout studentům důkladné pochopení metod v klinickém nebo veřejném zdravotnickém výzkumu. Specializace zahrnují klinickou epidemiologii, epidemiologii, epidemiologii veřejného zdraví, genetickou a molekulární epidemiologii a zdravotní ekonomickou analýzu.

MSc Průmyslová Farmaceutika

Queen's University Belfast
Kampus Denní studium 1 - 3 roky Kontaktuj školu Spojené království Belfast

Queen's University Belfast vyvinula nový dynamický MSc program pro studenty hledající kariéru v globálním farmaceutickém průmyslu. Nový MSc v Průmyslové farmaceutice připraví absolventy s odbornými znalostmi a dovednostmi potřebnými pro zaměstnání v oboru, které se odhaduje na 1,2 bilionu dolarů. Průmyslová farmacie hraje zásadní roli ve vývoji, validaci a výrobě nových léků, zajištění jejich bezpečnosti a kvality, a absolventi magisterského studia budou moci využívat pracovních příležitostí ve všech fázích ropovodního vývoje. School of Pharmacy at Queen's má vynikající celosvětovou reputaci a je vysoce hodnocen jak pro výuku, tak pro výzkum. Mezi aktivní oblasti výzkumu ve škole patří dodávka léčiv a biomateriály, infekční a antimikrobiální rezistence, nanomedicin a bioterapeutika a věda a formulace farmaceutických materiálů.

Magistr v metodologii a statistikách pro behaviorální, biomedicínské a společenské vědy

Utrecht University
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Nizozemsko Utrecht Middelburg + 1 více

Prostřednictvím nejmodernějšího výzkumu v oblasti metodiky a statistiky získáte znalosti a dovednosti potřebné k provádění základního a aplikovaného výzkumu na úrovni Ph.D. projekt.

MSc v biomedicínských vědách

University of Groningen
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Nizozemsko Groningen

MSc v biomedicínských vědách nabízí jedinečné multidisciplinární prostředí předních vědců a biomedicínských specialistů a možnost sestavit program, který vyhovuje vašim osobním zájmům, ambicím nebo kariéře. Poskytujeme také mentorský systém, ve kterém vás prostřednictvím programu provede specializovaný profesor. Budete mít příležitost provést výzkumný projekt v zahraničí pomocí rozsáhlé globální sítě našich vědců. Máme stopy v „biologii stárnutí“, „biologii rakoviny a imunitního systému“, „biologii potravin a výživy“ a „neurovědě“.

MSc Biomedicínské vědy

Leiden University
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Nizozemsko Leiden Haag + 1 více

Tento program vám umožní důkladné pochopení lidského zdraví a nemoci. Prostřednictvím povinných a volitelných kurzů a stáží vyvinete silný základ pro kariéru v oblasti biomedicínských věd.

Mistři v lékařské bioinformatika

University of Verona
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Itálie Verona

Hlavním cílem magisterského studijního programu Medicínská bioinformatika je vybavit absolventy dovednostmi, které potřebují pro vstup do manažerských a dozorových funkcí při navrhování, vývoji, řízení a údržbě informačních systémů v oblasti medicíny, biologie a zdravotní péče.

Master in Biomedical Surface Science

Malmö University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Švédsko Malmö

Magistr biomedicínských věd

Hasselt University
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Září 2020 Belgie Hasselt Diepenbeek + 2 více

Mistr biomedicínských věd se zaměřuje na nejmodernější metodiku, znalosti, vhled a akademické dovednosti, umožňující absolventům odhalit molekulární mechanismy zdraví a onemocnění jako nezávislí výzkumní pracovníci.

Evropský institut pro translační kosmetické a dermatologické vědy ( EMOTION )

EMOTION
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Itálie Novara Německo Berlín Španělsko Elche Belgie Namur + 6 více

EMOTION je dvouletý 120 ECTS, anglický učitel, který uděluje diplom ve dvou stupních zaměřených na farmaceutickou a kosmetickou přípravu R