HEALTHCARESTUDIES.CZ

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.

Studium biomedicínské vědy kombinuje rozmanité a specializované obory, jako je farmakologie, anatomie a imunologie. Vědci biomedicínské vědy hledají způsoby, jak udržet a dokonce zlepšit zdraví zvířat a lidí.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

6 Výsledky v Biomedicína, Asie Filter

Biomedicína

Universitas Padjadjaran
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Indonésie Bandung

Nabízíme silné zaměření základní pojmy a principy vědy o životě (anatomie, fyziologie, buněčné biologie, mikrobiologie, parazitologie, patobiologii a živin): (1) vysvětlit základní molekulární, buněčné, aspekty orgánové otázek souvisejících nemocí souvisejících s společné globální zdraví problém, zvláště infekce, rakovina, a přírodní aromatické látky. (2) vysvětlit vztah těchto jevů s patogenezi onemocnění. (3) objevovat nové prostředky na prevenci, léčbu a obnovit snížení hodnoty v důsledku nemocí. (4) ta část hranic v nejnovějších poznatků vědy především biomedicínských vědách.

Magistr v biomedicínských věd

Alfaisal University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Saúdská Arábie Rijád

Ministerstvo školství (MŽP) schválilo Mistr v biomedicínských věd (MBS) je dvouletý program, ve kterém studenti mohou rozhodnout připojit jeden ze čtyř stop; Molekulární a buněčná biologie (MCB), infekce Control (IC), Klinická embryologie a reprodukční biologie (CERB) a biotechnologie (BIOT).

Magistr v lékařských laboratorních věd a klinické biochemie

Jordan University of Science and Technology
Kampus Denní studium Září 2020 Jordánsko Irbid

Magisterský titul v oboru Zdravotní laborant věd / klinické biochemie, je udělený fakultou pro postgraduální studium na Jordán univerzity vědy a technologie (JUST).

Masters - Průmyslové Biotechnologie a Bioengineering

Northern (Arctic) Federal University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Rusko Arkhangelsk

Oblast odborné činnosti mistrů: výzkum, výrobu a využití enzymů, virů, mikroorganismů, buněčných kultur rostlin a živočichů

Master v oboru biomarketingu

Saint Joseph University of Beirut
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Libanon Beirut

Master of Biomarketing je program na Fakultě věd Univerzity Saint Joseph University of Beirut v Libanonu.

Magistr v biomedicínských věd

Brawijaya University
Kampus Denní studium Kombinované Červenec 2020 Indonésie Malang

Vize: stát se zdrojem při studiu a vzdělávání biomedicínských věd, mají mezinárodní konkurenceschopnosti a podporovat vynikající kvalitu v oblasti anatomie-histologie, farmakologie, toxikologie, molekulární fyziologie, imunologie, mikrobiologie, parazitologie, preventivního lékařství a klinické medicíny.