HEALTHCARESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Znalosti z biologických i lékařských oborů jsou využívány v biomedicínské vědě. Studie v této oblasti zkoumá úlohu imunologie a výživového stavu jako možných prediktorů pro zdravotní stav lidí a zvířat.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

13 Výsledky v Biomedicína, Španělsko Filter

Master ve výzkumu, řízení a kvalitní zdravotní péči

Universidad de La Laguna
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 2 roky Září 2020 Španělsko Santa Cruz de Tenerife

Účelem tohoto mistra je trénovat výzkumné pracovníky a odborníky v oblasti zdravotnických věd v kulturních, uměleckých, ekonomických, politických a psychologických sociální dimenze integrální fenoménu péče v procesu zdravotní nemoci na osoby, rodiny a komunitu v různých dynamiky sociálně-zdravotnických systémů tak, že jejich výcvik posilovat a rozvíjet služby péče ve zdravotnických, posílení a kvalitu života vývojem nových nástrojů v oblasti řízení zdravotních a sociálních služeb.

Magistr v biomedicíně

Universidad de La Laguna
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Španělsko Santa Cruz de Tenerife

Graduate Program Universidad de La Laguna má kvalitní nabídku formatica na Mistr ‚s a doktorát z biomedicíny a biotechnologií tvořený stupňů "Master v biomedicíně", "Master in Biotechnology" a "PhD v biomedicínských věd" , které jsou akademicky přidružená k lékařské fakultě na ULL. Základními cíli jsou zahájení výuky a vědecké kariéry v Biosciences, jakož i vzdělávání odborníků pro asctividad ve veřejných a soukromých institucí v souvislosti s molekulární diagnostiky, rozvoj biotechnologického a biomedicínského inovací.

Online Masters International monitorování klinických studií

CESIF
Online forma Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Španělsko online

Tento program odborné specializace je zaměřena na vyšší stupeň, nejlépe v oblasti zdravotnických věd (biologie, farmacie, lékařství, chemie, atd), kteří chtějí rychlý pracovní začlenění do odpovědných pozicích týkajících se klinického výzkumu a lékařských odborů -scientists,

Magisterský titul v oboru výzkumu a diagnostiky tropických nemocí

Universidad de La Laguna
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Španělsko Santa Cruz de Tenerife

Mistr ve výzkumu a diagnostice tropických nemocí (MIDETROP) získají znalosti a dovednosti, které povedou k lepšímu přístupu tropických nemocí, přispět ke zlepšení veřejného zdraví v rozvojové zemi a provádět výzkum v tato široká oblast zdraví.

Magisterský titul v oboru molekulární onkologie (maminka)

Centro de Estudios Biosanitarios (CEB)
Online forma Denní studium 12 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Mistr v molekulární onkologie - MOM, je vzdělávací program pro klinické onkology, patologů, hematologů a dalších specialistů medicíny nebo oblasti biomedicíny spojené s nádorovým onemocněním.

Master molekulární onkologie (maminka)

Centro de Estudios Biosanitarios (CEB)
Online forma Denní studium 12 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Molekulární onkologie Master - MOM, je vzdělávací program pro klinické onkology, patologů, hematologů a dalších zdravotnických odborníků a biomedicínských absolvoval studenty z oborů souvisejících s nádorovým onemocněním.

Interní univerzitní magisterský titul v lékařské antropologii a globálním zdraví

Universitat Rovira i Virgili
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 2 roky Přihlašování započato Španělsko Tarragona

Tento meziuniverzitní magisterský titul s Universitat de Barcelona je pokračováním URV -specifické titul v antropologii medicíny (1994-2000) a magisterský titul v oboru lékařské antropologie a celosvětové zdraví (2006-2014).

Magistr v oblasti vzdělávání a podpory zdraví a komunitního vzdělávání

Formación Alcalá
Online forma Kombinované 6 - 12 měsíce Září 2020 Španělsko Jaén

Počet hodin a kreditů: 1000 hodin a 40 ECTS

Master in Biomedical Research

Universitat Pompeu Fabra Barcelona
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Španělsko Barcelona

Magistr Ve Výzkumu V Základy Biologie A Biomedicíny

Universidad de Leon
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Španělsko León

Nabízíme specializované a praktické školení pro pochopení a využití současných a multidisciplinárních experimentálních metod a technik ve výzkumu biologie, biomedicíny a biotechnologie.

Magistr Inovace v biomedicínských a zdravotnických vědách

Universidad de Leon
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Španělsko León

Trénujeme odborníky v oblasti biomedicínských a zdravotnických věd, umožňující aktualizaci konceptů a znalostí souvisejících se základními i klinickými aspekty a metodologii výzkumu v různých oborech těchto věd

Magistr v pomoci a zdravotní výzkum

Universidade da Coruña
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Španělsko Coruña

Tento mistr je určen pro studenty, kteří se chtějí řídit jejich profesní zájmy do biomedicínského výzkumu a pocházející ze stupně Health Sciences, jako jsou lékařství, ošetřovatelství, ergoterapie, fyzikální terapie, logopedie, stomatologie ..., nebo podobné kvalifikace na biomedicínský výzkum, včetně biologie, farmacie ...

Evropský institut pro translační kosmetické a dermatologické vědy ( EMOTION )

EMOTION
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Itálie Novara Německo Berlín Španělsko Elche Belgie Namur + 6 více

EMOTION je dvouletý 120 ECTS, anglický učitel, který uděluje diplom ve dvou stupních zaměřených na farmaceutickou a kosmetickou přípravu R