HEALTHCARESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

V mnoha situacích, studenti získat magisterský titul poté, co dokončí vzdělání na bakalářské úrovni. Mohou mít pauzu v mezi stupni, získal vzdělání, jedním tahem pera nebo plánujete vydělávat doktorát po jejich pán je. V každém případě, magisterský titul tečky svého držitele jako odborník ve zvoleném oboru a může otevřít mnoho možností pracovních.

Co je to mistr v biochemii? Biochemistry zahrnuje posouzení chemické a fyzikální vlastnosti živých organismů, a to také analýzy biologických procesů, jako je dědičnosti a růst buněk. Obecně lze říci, biochemie programy se zaměřují na výuku a laboratorní práce. Studenti často spolupracují a rozvíjet rozsáhlé výzkumné dovednosti. Oni také obvykle podstoupí projekt, oni se vyvíjejí s pomocí mentora.

Přínosy biochemie míry je mnoho.Například, absolventi lépe umístit sebe pro laboratorní pracovní místa a zvýšit své dovednosti pro budoucí přijetí do zubní nebo lékařské škole, nebo pro probíhající studium v ​​doktorských úrovni biomedicínských věd. Mohou se také dozvědět příkladné laboratorní a výzkumné dovednosti.

Vysoké školy v mnoha mezinárodních lokalitách poskytují vzdělávání v biochemii. V důsledku toho jsou náklady na zapsat do programu se liší v závislosti na koleje a jeho umístění. Studenti by měli kontaktovat jednotlivé školy, aby si konkrétní představy o náklady na zápis do svých biochemie programech.

Studenti, kteří by bylo dosaženo biochemie stupňů pracují v mnoha pracovních míst. Pracují jako vědců, lékařů, postdoctoral spolupracovníky, konzultanty a profesorů. Stupeň má jedinečnou pozici, aby umožňoval studentům pracovat v akademické obce, průmyslu nebo obojí. V mnoha případech, absolventi biochemie práci v laboratořích pro studium jakékoliv téma si lze představit, že se týká biologických procesů. Například, oni mohou studovat E.coli nebo buněčné receptory.

Biochemie studenti mohou zapsat na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Pro zvýšení flexibility, mnoho studentů brát online třídy, které nabízejí mnoho institucí. Chcete-li najít školu pro vás, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

3 Výsledky v Biochemie Filter

Magistr v lékařských laboratorních věd a klinické biochemie

Jordan University of Science and Technology
Kampus Denní studium Září 2020 Jordánsko Irbid

Magisterský titul v oboru Zdravotní laborant věd / klinické biochemie, je udělený fakultou pro postgraduální studium na Jordán univerzity vědy a technologie (JUST).

Magistr v biochemii a molekulární biologii

Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Spojené státy americké New Orleans

Dvousemestrální absolventský program určený k obohacení a zdokonalování pověření absolventů, kteří se ucházejí o přístup k lékařským, zubním nebo jiným programům povolání souvisejících se zdravotní péčí.

Magistr Lékařské Chemie

University of Wollongong
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Austrálie Wollongong + 1 více

V současné době je vysoká poptávka po absolventech lékařské chemie. Titul magistra lékařské chemie poskytuje odbornou přípravu spolu se specializovanou výukou a malým výzkumným projektem. Další přípravné předměty se zaměřují na laboratorní práci a vědecké komunikační dovednosti. Poskytuje alternativní kariérní cestu k doktorandskému studiu nebo k zvyšování kvalifikace pro průmysl.