HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Hasselt

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Belgie, oficiálně Belgické království, je federální stát v západní Evropě. Je zakládajícím členem Evropské unie a hostí EU 's ředitelství, stejně jako u několika dalších významných mezinárodních organizací jako je NATO.

Hasselt je město v Belgii. Vysokoškolské vzdělání zde bylo poháněno různými kampusů Hasselt v této oblasti. Nicméně, stále více a více škol se blíží rychle.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Hasselt. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Hasselt. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Hasselt a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Hasselt a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Hasselt přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Magistr biomedicínských věd

Hasselt University
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Master of Biomedical Sciences se zaměřuje na nejmodernější metodiku, znalosti, vhled a akademické dovednosti, což umožňuje absolventům rozluštit molekulární mechanismy zdraví ...

Čtěte více