HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Diepenbeek

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Belgie, oficiálně Belgické království, je federální stát v západní Evropě. Je zakládajícím členem Evropské unie a hostí EU 's ředitelství, stejně jako u několika dalších významných mezinárodních organizací jako je NATO.

Diepenbeek je domovem pro některé z nejlepších institucemi vyššího vzdělávání v Belgii. Hasselt University, která se rychle rozvíjí, naleznete zde. Jiné pozoruhodné vysoké školy se mohou pochlubit také být spojován s tímto městem.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Diepenbeek. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Diepenbeek. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Diepenbeek a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Diepenbeek a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Diepenbeek přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Magistr biomedicínských věd

Hasselt University
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Master of Biomedical Sciences se zaměřuje na nejmodernější metodiku, znalosti, vhled a akademické dovednosti, což umožňuje absolventům rozluštit molekulární mechanismy zdraví ...

Čtěte více