Filter
Magistr
Ázerbájdžán Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Ázerbájdžán.

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Po několik let Ázerbájdžán zlepšil jejich systému vysokoškolského vzdělávání tím, že zlepší úroveň vzdělání v několika univerzit na mezinárodní normy. Vylepšena je také studenti vztah, kde jsou některé kurzy nabízeny ve světových jazycích, jako je angličtina, čínština a španělština.

Univerzity pro titul bakaláře Ázerbájdžán. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Ázerbájdžán zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Nakhchivan State University

Veterinární Sanitární Odbornost je věda, která se učí metody kontroly živočišných a rostlinných produktů a veterinárně hygienické vyhodnocení. Jinými slovy, veterinární h ... [+]

Master in Veterinary sanitární Odbornost

Veterinární Sanitární Odbornost je věda, která se učí metody kontroly živočišných a rostlinných produktů a veterinárně hygienické vyhodnocení. Jinými slovy, veterinární hygienické odbornost - je oblast veterinární a hygienické učí kontrolní metody potravinářských výrobků a technických surovin živočišného původu a stanovení jejich zdravotnické a veterinární pravidla pro hodnocení.

Práce odborníků veterináře je založeno pouze na normativní dokumenty (pravidla, pokyny, technické předpisy, státní normy, atd.)

Hlavním úkolem BSE - je prevenet infekční šíření chorob u lidí a zvířat prostřednictvím živočišných potravin, krmiv a technických výrobků.... [-]

Ázerbájdžán Nakhchivan
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině