HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Perth

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Canning Vale rychle roste, a vysoké školy se objevují stále každý den. Nejpopulárnější je Canning Valle škola, která sloužila lidem od roku 2004.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Perth. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Perth. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Perth a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Perth a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Perth přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Master of Health Administration

Curtin University
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
English (Australia)
Kampus

Razí cestu! Cílem systémů zdravotní péče po celém světě je poskytovat kvalitní, bezpečnou a efektivní péči o obyvatelstvo. Mnoho systémů však čelí problémům s omezenými zdroji ...

Čtěte více

Master of Science ve zdravotnické praxi - Klinické vedení

Curtin University
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
English (Australia)
Kampus

Vylepšete svůj profesní rozvoj a vykonejte klinické vedoucí role v prostředí zdravotní péče. V tomto magisterském studijním programu se budete učit klinickou teorii a provádět ...

Čtěte více