HEALTHCARESTUDIES.CZ

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Austrálie

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Austrálie vzdělání je převážně v kompetenci vlády. Vláda plně financuje veřejné vysokoškolské vzdělání, zatímco částečně financuje soukromý univerzitní vzdělání.Austrálie je anglicky mluvený země, většina studentů ze zemí, jejichž angličtina je první jazyk často miluje studium v ​​této zemi

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Austrálie, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

nalezené výsledky Filter

Magistr veřejného zdraví (rozšířené)

Torrens University Australia
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Austrálie Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Nový Zéland Auckland + 9 více

Master of veřejného zdraví

Western Sydney University
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Leden 2020 Austrálie Sydney Bankstown Campbelltown Gunderman Blacktown Rydalmere Penrith + 7 více

Master samozřejmě veřejného zdraví je určen pro profesionály pracující v různých prostředích, včetně zdravotnických odděleních a místních organizací.

Magistr zdravotnictví

Western Sydney University
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Leden 2020 Austrálie Sydney Bankstown Campbelltown Gunderman Blacktown Rydalmere Penrith + 7 více

Mistr zdravotnictví je určen pro profesionály pracující v různých prostředích zdravotnictví, včetně vládních i nevládních organizací.

Magistr ošetřovatelství

Avondale College of Higher Education
Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíce Kontaktuj školu Austrálie Cooranbong Wahroonga + 2 více

Filozofická fakulta, kojící a teologie nabízí Master of Nursing (podle kurzu) s volitelnými výstupních bodech Graduate Certificate v ošetřovatelství a postgraduální diplom v oboru ošetřovatelství.

Magistr vědě o cvičení

The University of Notre Dame Australia
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Leden 2020 Austrálie Fremantle Broome Sydney + 3 více

Masters titul v sportovních věd je určen na pomoc studentům, aby splňovaly vnitrostátní akreditační normy požadované pro plné členství se cvičení a sportu Science Austrálie ...

Magistr řízení zdravotnických služeb

University of South Australia
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Únor 2020 Austrálie Adelaide + 1 více

Pokud jste zdravotníci nebo zdravotníci, kteří chtějí rozvíjet a zvyšovat své vedení, řízení a obchodní dovednosti, může být pro vás manažer zdravotnických služeb.

University of Southern Queensland (USQ)
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 60 měsíce Kontaktuj školu Austrálie Australia Online + 1 více

Magistr duševního zdraví (ošetřovatelství)

Southern Cross University (Online)
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Austrálie Australia Online

Náš Mistr Duševního Zdraví Ošetřovatelství je první svého druhu, vyvinutý proti nejnovějším standardům duševního zdraví průmyslu, jak stanoví Australská vysoká škola péče o duševní zdraví. Můžete použít svou kvalifikaci po dokončení jako součást Pathway aby se stal pověřeným duševním zdravotní sestra.

Magistr duševního zdraví

Southern Cross University (Online)
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Austrálie Australia Online

V našem zdravotnickém systému narůstá potřeba vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří chápou složitost duševního zdraví a mohou nabídnout dobře informované klinické zásahy v oblasti duševního zdraví.

Master of Leadership v oblasti zdravotní péče

Southern Cross University (Online)
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Austrálie Australia Online

Zdravotní péče je největším průmyslem v Austrálii. Rostoucí, ale také se mění. Žijeme déle, ale také chceme žít lépe. Výzvou pro zdravotnický průmysl je plánování, reakce na změny a efektivní řízení změn v komplexním a rušném prostředí.

Online mistr ošetřovatelství

James Cook University Online
Online forma Kombinované 24 měsíce Září 2019 Austrálie Australia Online

Na univerzitě Jamese Cooka vám náš Mistr Ošetřovatelství umožní pochopit a implementovat výzkum a přijmout role v oblasti vedení či vzdělávací praxe v nemocničním prostředí. Budete vybaveni k tomu, abyste zvýšili a podpořili změnu potřebnou k optimalizaci zdravotních výsledků vašich pacientů.

Magistr infekční nemoci

The University of Western Australia
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Leden 2020 Austrálie Crawley + 1 více

Pokud chcete vzrušující kariéru, která vás povzbuzuje, vyzývá vás a odměňuje vám, pak postgraduální studium vědy vás na správné cestě.

Magistr biotechnologie

The University of Western Australia
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Leden 2020 Austrálie Crawley + 1 více

Jedinečný v Austrálii nabízí tento kurz důkladnou základnu v nejmodernější biotechnologii v kombinaci s tréninkem v oblasti ochrany podnikových, komerčních a duševních vlastností (IP) se specializací buď v biochemii a molekulární biologii, environmentální biotechnologii, genetice a Chov nebo genetika a genomika.

Magistr laboratorní medicíny

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Kontaktuj školu Austrálie Melbourne + 1 více

Vaše kariéra v laboratorní medicíně Absolventi jsou zaměstnáni jako lékaři v oblasti diagnostické patologie, jako lékaři nebo jako klinickí vyšetřovatelé.

Magistr správy zdravotnictví

La Trobe University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 18 - 48 měsíce Leden 2020 Austrálie Melbourne + 2 více

Rychle sledujte svou kariéru v senior managementu v oblasti zdraví s Mistr zdravotnické správy.