HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Joondalup

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Joondalup. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Joondalup. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Joondalup a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Joondalup a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Joondalup přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Mistr ošetřovatelství (postgraduální studium)

Edith Cowan University
Magistr
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Kampus

Tento kurz je magisterský program pro uchazeče o bakalářské studium v jakékoli disciplíně se silným zaměřením na klinickou praxi a výzkum, který vede k registraci u NMBA. ...

Čtěte více

Mistr výživy a dietetiky

Edith Cowan University
Magistr
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Kampus

Tento Pathway který je cestou k profesi dietetiky, integruje teoretické a praktické složky napříč klinickou dietetikou, stravováním, komunitním a veřejným zdravím a výzkumem. ...

Čtěte více

Mistr veřejného zdraví

Edith Cowan University
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus
Online forma

Tento kurz je zaměřen na studenty, kteří vidí sami sebe pracovat na frontline v reakci na světové problémy veřejného zdraví.

Čtěte více