HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Douglas

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Austrálie má dotovanou vyšší vzdělání pro studenty, které sledují na vysokoškolské tituly. Oni také poskytují půjčky a granty pro postgraduální studenty. Vyšší vzdělávání začíná na úrovni bakalářského studia do doktorského diplomu v jakémkoli oboru.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Douglas. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Douglas. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Douglas a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Douglas a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Douglas přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Online mistr ošetřovatelství

James Cook University Online
Magistr
<
Kombinované studium
<
24 měsíce
Angličtina
Online forma

Na univerzitě Jamese Cooka vám náš Mistr Ošetřovatelství umožní pochopit a implementovat výzkum a přijmout role v oblasti vedení či vzdělávací praxe v nemocničním prostředí. B ...

Čtěte více