HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Crawley

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Austrálie má dotovanou vyšší vzdělání pro studenty, které sledují na vysokoškolské tituly. Oni také poskytují půjčky a granty pro postgraduální studenty. Vyšší vzdělávání začíná na úrovni bakalářského studia do doktorského diplomu v jakémkoli oboru.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Crawley. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Crawley. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Crawley a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Crawley a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Crawley přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Mistr biotechnologie

The University of Western Australia
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Jedinečný v Austrálii nabízí tento kurz důkladnou základnu v nejmodernější biotechnologii v kombinaci s tréninkem v oblasti ochrany podnikových, komerčních a duševních vlastno ...

Čtěte více

Mistr infekčních chorob

The University of Western Australia
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Pokud chcete vzrušující kariéru, která vás povzbuzuje, vyzývá vás a odměňuje vám, pak postgraduální studium vědy vás na správné cestě.

Čtěte více

Mistr veřejného zdraví

The University of Western Australia
Magistr
Angličtina
Kampus

Mistr veřejného zdraví poskytuje základ ve výzkumných disciplínách epidemiologie, biostatistiky, zdravotní ekonomie a podpory zdraví, jakož i širší sociální kontext, v němž js ...

Čtěte více