HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Cooranbong

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.

Austrálie vzdělání je převážně v kompetenci vlády. Vláda plně financuje veřejné vysokoškolské vzdělání, zatímco částečně financuje soukromý univerzitní vzdělání.Austrálie je anglicky mluvený země, většina studentů ze zemí, jejichž angličtina je první jazyk často miluje studium v ​​této zemi

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Cooranbong. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Cooranbong. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Cooranbong a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Cooranbong a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Cooranbong přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Mistr ošetřovatelství

Avondale College of Higher Education
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
18 měsíce
Angličtina
Online forma

Filozofická fakulta, kojící a teologie nabízí Master of Nursing (podle kurzu) s volitelnými výstupních bodech Graduate Certificate v ošetřovatelství a postgraduální diplom v o ...

Čtěte více