HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Callaghan

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Austrálie vzdělání je převážně v kompetenci vlády. Vláda plně financuje veřejné vysokoškolské vzdělání, zatímco částečně financuje soukromý univerzitní vzdělání.Austrálie je anglicky mluvený země, většina studentů ze zemí, jejichž angličtina je první jazyk často miluje studium v ​​této zemi

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Callaghan. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Callaghan. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Callaghan a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Callaghan a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Callaghan přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Mistr ošetřovatelství

University of Newcastle
Magistr
25 Led 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Mistr ošetřovatelství na University of Newcastle rozšíří vaše dovednosti v profesionálním vedení, klinickém vzdělávání, zlepšování zdravotní péče, výzkumu a praxi založené na ...

Čtěte více