HEALTHCARESTUDIES.CZ

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Australia Online

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Austrálie má dotovanou vyšší vzdělání pro studenty, které sledují na vysokoškolské tituly. Oni také poskytují půjčky a granty pro postgraduální studenty. Vyšší vzdělávání začíná na úrovni bakalářského studia do doktorského diplomu v jakémkoli oboru.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Australia Online. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Australia Online. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Australia Online a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Australia Online a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Australia Online přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

University of Southern Queensland (USQ)
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 60 měsíce Kontaktuj školu Austrálie Australia Online + 1 více

Magistr duševního zdraví (ošetřovatelství)

Southern Cross University (Online)
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Austrálie Australia Online

Náš Mistr Duševního Zdraví Ošetřovatelství je první svého druhu, vyvinutý proti nejnovějším standardům duševního zdraví průmyslu, jak stanoví Australská vysoká škola péče o duševní zdraví. Můžete použít svou kvalifikaci po dokončení jako součást Pathway aby se stal pověřeným duševním zdravotní sestra.

Magistr duševního zdraví

Southern Cross University (Online)
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Austrálie Australia Online

V našem zdravotnickém systému narůstá potřeba vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří chápou složitost duševního zdraví a mohou nabídnout dobře informované klinické zásahy v oblasti duševního zdraví.

Master of Leadership v oblasti zdravotní péče

Southern Cross University (Online)
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Austrálie Australia Online

Zdravotní péče je největším průmyslem v Austrálii. Rostoucí, ale také se mění. Žijeme déle, ale také chceme žít lépe. Výzvou pro zdravotnický průmysl je plánování, reakce na změny a efektivní řízení změn v komplexním a rušném prostředí.

Online mistr ošetřovatelství

James Cook University Online
Online forma Kombinované 24 měsíce Září 2019 Austrálie Australia Online

Na univerzitě Jamese Cooka vám náš Mistr Ošetřovatelství umožní pochopit a implementovat výzkum a přijmout role v oblasti vedení či vzdělávací praxe v nemocničním prostředí. Budete vybaveni k tomu, abyste zvýšili a podpořili změnu potřebnou k optimalizaci zdravotních výsledků vašich pacientů.