HEALTHCARESTUDIES.CZ

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Asie je svět 's největší a nejlidnatější kontinent, který se nachází především ve východní a severní polokouli. Pokrývá 8,7% Země 's celkovou povrchovou plochou a tvoří 30% jeho rozlohy.

nalezené výsledky Filter

MPH v globálním zdravotnickém vedení a správě

University of Haifa, International School
Kampus Denní studium 1 rok Říjen 2020 Izrael Haifa

Mezinárodní magisterský program University of Haifa v oblasti globálního zdravotního vedení a správy je zaměřen na poskytování silných základů pro studenty, kteří mohou kriticky zkoumat současné globální zdravotní problémy.

Magistr v Bioinženýringu

Zhejiang Wanli University
Kampus Denní studium 2.5 - 2.5 roky Září 2020 Čína Ningbo

Tento program zajišťuje Biologická fakulta

Master of Pharmacy Practice

International Medical University
Kampus Denní studium 18 měsíce Kontaktuj školu Malajsie Kuala Lumpur

Vysoce kvalitní postgraduální studijní program IMU Master of Practice in Pharmacy (MPP) poskytuje příležitost absolventům lékáren řešit své vzdělávací potřeby jako moderní farmaceut primární péče. Program MPP nabízený IMU je jedinečný a první svého druhu, který nabízí malajská soukromá instituce místním i zahraničním studentům.

Master of Management zdravotnických služeb (Griffith univerzita)

Kaplan Singapore
Kampus Kombinované 12 - 24 měsíce Listopad 2019 Singapur

Tento program vám nabízí širokou škálu a různorodou základnu odborných kurzů řízení zdraví. Je přizpůsobena absolventům nebo manažerům zdravotnických služeb, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a porozumění současným otázkám řízení zdravotnických služeb, stejně jako pro ty, kteří budou začínat kariéru ve zdravotnictví.

Master in Hospital and Health Management

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires
Kampus Denní studium 12 měsíce Říjen 2019 Libanon Beirut Francie Paříž + 2 více

Master v oboru biomarketingu

Saint Joseph University of Beirut
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Libanon Beirut

Master of Biomarketing je program na Fakultě věd Univerzity Saint Joseph University of Beirut v Libanonu.

Master of Pharmaceutical Sciences

Al-Ahliyya Amman University
Kampus Denní studium Září 2020 Jordánsko Amman

Program si klade za cíl udržet úroveň vnitřní a vnější účinnosti vzdělávacího systému a farmaceutického harmonizaci farmaceutických vzdělávacích výstupů a potřebami trhu práce. K dosažení udržitelného excelenci a kvalitu v oblasti farmaceutických věd. Tento program je vyučován pouze v angličtině

Magistr lékařských věd

UAEU United Arab Emirates University
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Srpen 2020 Spojené arabské emiráty Al Ain + 1 více

Programy Master of Medical Sciences jsou navrženy tak, aby zohledňovaly potřeby a aspirace jednotlivých studentů, vyjádřené potřeby příslušných institucí v SAE a současné silné stránky v různých oborech CMHS. V současné době je struktura M. Med. Sc. kurikulum je organizováno do tří stop: „Mikrobiologie

Magistr filozofie (farmaceutické vědy) (výzkum)

Taylor’s University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 6 roky Kontaktuj školu Malajsie Subang Jaya + 1 více

Mistr filozofie (Farmaceutické vědy) je jednoletý výzkumný program, který je nabízen jak v prezenční, tak v částečném programu. Náš magisterský studijní program v oblasti farmaceutických věd poskytuje studentům integrovaný, rozsáhlý výcvik v oblasti výzkumu potřebný k využití současných pokroků v multidisciplinárních oblastech farmaceutických věd.

Magistr ošetřovatelství

The University of Wollongong in Dubai
Kampus Denní studium 24 měsíce Únor 2020 Spojené arabské emiráty Dubaj

Mistr ošetřovatelství je navržen tak, aby vás postavil do popředí inovací a osvědčených postupů v ošetřovatelské profesi. Program je určen pro registrované zdravotní sestry, které chtějí pokročit v akademické kvalifikaci a přispět k přeměně klinické praxe v SAE a poskytnou Vám specializované praktické a vodcovské dovednosti, aby se vaše ošetřovatelská kariéra dostala na další úroveň.

Magisterský titul v ortopedické manuální terapii při léčbě bolesti

Universidad Europea
Kampus Denní studium Září 2020 Španělsko Valencia Madrid Čína Šanghaj Spojené státy americké San Diego Irvine Alcobendas Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón Španělsko online Las Palmas de Gran Canaria + 10 více

Postgraduální fyzioterapie Universidad Europea ve Valencii je charakterizována inovativním přístupem, který má mimořádně praktický výcvik a zaměřuje se na nejnovější techniky fyzioterapeutické léčby.

Master of veřejného zdraví

American University of Armenia
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Arménie Jerevan

AUA School of Public Health (SPH) nabízí dvouletý postgraduální studium v ​​oblasti veřejného zdraví - Master of veřejného zdraví (MPH). MPH Program se zabývá zkušené profesionály ze zdravotní péče a dalších příbuzných oborů v transformační vzdělávání a odborné přípravy v přístupech populačních ke zdraví a zdravotnických služeb výzkumu,

Master of veřejného zdraví

European University Cyprus
Kampus Online forma Denní studium 18 měsíce Září 2020 Kypr Nicosia + 1 více

Mistr programu v oblasti veřejného zdraví poskytuje studentům s pokročilou teoretických a praktických znalostí, které jim umožňuje schopnost hodnotit a zlepšovat standardy kvality a operace zdravotnictví. Poskytuje kandidáty s vědeckou, řízení a vedení nadací, které jim pomohou pokračovat v organizační reformy a sladění s normami politiky Světové zdravotnické organizace.

Biomedicína

Universitas Padjadjaran
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Indonésie Bandung

Nabízíme silné zaměření základní pojmy a principy vědy o životě (anatomie, fyziologie, buněčné biologie, mikrobiologie, parazitologie, patobiologii a živin): (1) vysvětlit základní molekulární, buněčné, aspekty orgánové otázek souvisejících nemocí souvisejících s společné globální zdraví problém, zvláště infekce, rakovina, a přírodní aromatické látky. (2) vysvětlit vztah těchto jevů s patogenezi onemocnění. (3) objevovat nové prostředky na prevenci, léčbu a obnovit snížení hodnoty v důsledku nemocí. (4) ta část hranic v nejnovějších poznatků vědy především biomedicínských vědách.

Masters - Průmyslové Biotechnologie a Bioengineering

Northern (Arctic) Federal University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Rusko Arkhangelsk

Oblast odborné činnosti mistrů: výzkum, výrobu a využití enzymů, virů, mikroorganismů, buněčných kultur rostlin a živočichů