HEALTHCARESTUDIES.CZ

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Asie je svět 's největší a nejlidnatější kontinent, který se nachází především ve východní a severní polokouli. Pokrývá 8,7% Země 's celkovou povrchovou plochou a tvoří 30% jeho rozlohy.

nalezené výsledky Filter

Mph globální zdravotní vedení a správy

University of Haifa, International School
Kampus Denní studium 1 rok Říjen 2020 Izrael Haifa

University of programu Haifa Mezinárodní Mistr v Global Health vedení a správa se zaměřuje na poskytování studentům pevný základ, ze kterého se kriticky přezkoumat stávající globálních zdravotních problémů. Program poskytuje studentům solidní zázemí teoretických znalostí, stejně jako hands-on zkušenosti z praxe.

Master of Management zdravotnických služeb (Griffith univerzita)

Kaplan Singapore
Kampus Kombinované Listopad 2019 Singapur Singapore

Tento program vám nabízí širokou škálu a různorodou základnu odborných kurzů řízení zdraví. Je přizpůsobena absolventům nebo manažerům zdravotnických služeb, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a porozumění současným otázkám řízení zdravotnických služeb, stejně jako pro ty, kteří budou začínat kariéru ve zdravotnictví.

Magistr v Bioinženýringu

Zhejiang Wanli University
Kampus Denní studium 2.5 - 2.5 roky Září 2019 Čína Ningbo

Tento program zajišťuje Biologická fakulta

Master of Pharmacy Practice

International Medical University
Kampus Denní studium 18 měsíce Kontaktuj školu Malajsie Kuala Lumpur

Vysoce kvalitní postgraduální studijní program IMU Master of Practice in Pharmacy (MPP) poskytuje příležitost absolventům lékáren řešit své vzdělávací potřeby jako moderní farmaceut primární péče. Program MPP nabízený IMU je jedinečný a první svého druhu, který nabízí malajská soukromá instituce místním i zahraničním studentům.

Master in Hospital and Health Management

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires
Kampus Denní studium 12 měsíce Říjen 2019 Libanon Beirut Francie Paris + 2 více

Master v oboru biomarketingu

Saint Joseph University of Beirut
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Libanon Beirut

Master of Biomarketing je program na Fakultě věd Univerzity Saint Joseph University of Beirut v Libanonu.

Master of veřejného zdraví

European University Cyprus
Kampus Online forma Denní studium 18 měsíce Září 2019 Kypr Nicosia + 1 více

Mistr programu v oblasti veřejného zdraví poskytuje studentům s pokročilou teoretických a praktických znalostí, které jim umožňuje schopnost hodnotit a zlepšovat standardy kvality a operace zdravotnictví. Poskytuje kandidáty s vědeckou, řízení a vedení nadací, které jim pomohou pokračovat v organizační reformy a sladění s normami politiky Světové zdravotnické organizace.

Master of Pharmaceutical Sciences

Al-Ahliyya Amman University
Kampus Denní studium Září 2019 Jordánsko Amman

Program si klade za cíl udržet úroveň vnitřní a vnější účinnosti vzdělávacího systému a farmaceutického harmonizaci farmaceutických vzdělávacích výstupů a potřebami trhu práce. K dosažení udržitelného excelenci a kvalitu v oblasti farmaceutických věd. Tento program je vyučován pouze v angličtině

Magistr filozofie (Farmacie) (Výzkum)

Taylor’s University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 6 roky Kontaktuj školu Malajsie Subang Jaya + 1 více

Master of Philosophy (Farmacie) je jednoletý výzkumný program, který je nabízen jak v prezenční, tak v částečném programu. Náš magisterský studijní program v oboru farmacie poskytuje studentům integrovaný, rozsáhlý výzkumný výcvik potřebný k využití současného pokroku v multidisciplinárních oblastech farmacie a farmaceutických věd.

Master of veřejného zdraví

American University of Armenia
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Arménie Yerevan

AUA School of Public Health (SPH) nabízí dvouletý postgraduální studium v ​​oblasti veřejného zdraví - Master of veřejného zdraví (MPH). MPH Program se zabývá zkušené profesionály ze zdravotní péče a dalších příbuzných oborů v transformační vzdělávání a odborné přípravy v přístupech populačních ke zdraví a zdravotnických služeb výzkumu,

Magistr ošetřovatelství

The University of Wollongong in Dubai
Kampus Denní studium 24 měsíce Září 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Mistr ošetřovatelství je navržen tak, aby vás postavil do popředí inovací a osvědčených postupů v ošetřovatelské profesi. Program je určen pro registrované zdravotní sestry, které chtějí pokročit v akademické kvalifikaci a přispět k přeměně klinické praxe v SAE a poskytnou Vám specializované praktické a vodcovské dovednosti, aby se vaše ošetřovatelská kariéra dostala na další úroveň.

Magisterský titul v ortopedické manuální terapii při léčbě bolesti

Universidad Europea
Kampus Denní studium Září 2019 Španělsko Valencia Madrid Čína Shanghai Spojené státy americké San Diego Irvine Alcobendas Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón Spain Online Las Palmas de Gran Canaria + 10 více

Postgraduální fyzioterapie Universidad Europea ve Valencii je charakterizována inovativním přístupem, který má mimořádně praktický výcvik a zaměřuje se na nejnovější techniky fyzioterapeutické léčby.

Magistr v aplikované informatiky v oblasti zdraví

Open University Of Cyprus
Online forma Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Kypr Cyprus Online

Cílem postgraduálního programu je prezentovat komplexní, vysoce specifikační a moderní analýzu různých aplikací výpočetní a informatiky na zdravotnické služby a budování kapacit a) porozumět nejběžnějším problémům a výzvám, b) parametrizovat a analýza účinných a udržitelných řešení a c) syntéza navržených řešení ve stávajícím klinickém prostředí a současná pozorování dopadů a výsledků.

Magistr v oblasti biomedicínského inženýrství

Georgian Technical University
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Gruzie Tbilisi

Programovými vzdělávacími cíli programu biomedicínského inženýrství je integrace principů inženýrství a biologie do ucelených učebních osnov, které připravují studenty na vstup do doktorského studia, biomedicínského průmyslu nebo odborné školy. Primárními oblastmi výzkumu jsou biomedicínské zobrazování, biomedicínské implantáty a přístroje, kardiální elektrofyziologie, počítačové modelování v mnoha oblastech, tkáňové inženýrství a regenerační medicína.

Magistr zvířat vědy

Diponegoro University
Kampus Denní studium 4 semestry Červenec 2019 Indonésie Semarang

Master in zvířat Přírodovědecká fakulta zemědělských věd, Univerzita Diponegoro má tři koncentrační oblasti studia