HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Španělsko.

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Univerzity pro titul bakaláře Španělsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Španělsko zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr v chiropraxe

Barcelona College of Chiropractic - BCC
Kampus Denní studium 5 - 5 roky Září 2019 Španělsko Barcelona

Díky doporučení odborníků v vytváření osnov a významných lidí z chiropraxe profese, BCC připravila jedinečný program studií si klade za cíl spojit disciplínu chiropraxe pokročilé strategií výuky, učení a hodnocení ,

Magistr v Chiropraxe

Royal University Center Maria Cristina
Kampus Září 2019 Španělsko Madrid

Mistr v Chiropraxe na madridské vysoké škole chiropraktické - RCUEMC si klade za cíl trénovat absolventy v Chiropraxe tak, aby mohli prohloubit své znalosti Chiropraxe a jeho poboček více reprezentativních specialit a praktikovat povolání v zemích, které vyžadují tuto úroveň školení. Magisterské studium se skládá z 60 kreditů, které odpovídají teoretickým předmětům, praktickým praktikám v externích centrech a závěrečné práci.

Magisterský titul v oboru veterinárního výzkumu a potravinářských věd a technologií

Universidad de Leon
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Španělsko León

Nabízíme pokročilé vzdělávání v oblasti výzkumu relevantních aspektů v oblasti veterinárních a potravinářských věd.

Vysokoškolský magisterský titul v biologické architektuře - oficiální

International University of Catalonia
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Španělsko Barcelona

Nabízíme Vám možnost účastnit se prvního programu architektury, který zkoumá téma z biologického a digitálního hlediska. Avantgardní sylabus a nový koncept 21. století na dosah ruky.

Magisterský titul ve farmaceutické chemii

IQS – Universitat Ramon Llull
Kampus Kombinované 3 semestry Říjen 2019 Španělsko Barcelona

Cílem magisterského studijního programu Farmaceutická chemie je odborná příprava odborníků a výzkumníků s profilem aplikovaným na výzkum a vývoj produktů, procesů a služeb v různých průmyslových oblastech souvisejících s farmaceutickou chemií.

Magistr ve farmaceutickém průmyslu

EADA Business School Barcelona
Kampus Denní studium 10 měsíce Září 2019 Španělsko Barcelona

Mistr ve farmaceutickém průmyslu

Magisterský titul v oboru tělesné a psychosociální škody

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Online forma Denní studium 18 měsíce Září 2019 Španělsko Madrid

Stanovit protokoly a metody pro posuzování tělesných škod; Rozvíjet odbornou techniku v různých patologiích oceňování tělesných škod; Připravovat stanoviska s vědeckou a technickou odborností.

Erasmus Mundus magisterský titul v oblasti veřejného zdraví při katastrofách

University of Oviedo -
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Španělsko Oviedo

Cílem magisterského programu je prostřednictvím znalostí, zkušeností a výzkumu budovat kapacity, které sníží rizika katastrof a přispějí k lepšímu a cílenějšímu úlevě na základě veřejného zdraví po katastrofách.

Magisterský studijní program v oblasti epidemiologie a veřejného zdraví *

VIU - Universidad Internacional de Valencia
Online forma 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Valencia

Dnešní společnost vyžaduje inovativní reakce přizpůsobené potřebám a očekáváním obyvatelstva v plném globálním přechodu. Vzhledem k tomu si situace v oblasti zaměstnanosti vyžaduje velmi dobře vyškolené odborníky v metodách analýzy dat ve zdravotnictví a s globálním pochopením zdravotních systémů.

Magisterský studijní program v oblasti sportovního tréninku a výživy

Real Madrid Graduate School
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Magisterský titul v oblasti sportovního výcviku a výživy je navržen tak, aby poskytoval studentům odborné znalosti o nejmodernějších výcvikových metodách, nejnovějších trendech ve sportovní výživě a přirozených ergogenických pomůckách pro zlepšení sportovního výkonu.

Magistr v managementu a řízení zdravotních středisek

OBS Business School
Online forma Denní studium Kombinované 10 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona Madrid + 2 více

Řízení odborníci v oblasti zdravotnictví vykonávat své povinnosti, musí mít potřebné školení a dostatek času na cvičení jednotlivé funkce. Toto školení je získané znalosti potřebné nástroje a jejich aplikace v příslušném kontextu. Znalosti musí být získány z těch, kteří obohatit své zkušenosti přidáním, jako fakulty Master.

Magistr v gerontologii

Universidade da Coruña
Kampus Denní studium 3 semestry Září 2019 Španělsko A Coruña

Tento mistr je zaměřena jako titul velmi užitečné pro všechny vysokoškolské absolventy, kteří chtějí pracovat v oboru klinické a sociální gerontologie, zejména absolventi zdravotnických věd (lékařství, ošetřovatelství, ergoterapie, logopedie, psychologie .. .) a sociální (sociální práce, pracovní vztahy, psychologie, sociologie ...) Science, a to jak z odborného hlediska je akademický a vědecký pracovník pomocí disertační práce.

Magisterský titul v ortopedické manuální terapii při léčbě bolesti

Universidad Europea
Kampus Denní studium Září 2019 Španělsko Valencia Madrid Čína Shanghai Spojené státy americké San Diego Irvine Alcobendas Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón Spain Online Las Palmas de Gran Canaria + 10 více

Postgraduální fyzioterapie Universidad Europea ve Valencii je charakterizována inovativním přístupem, který má mimořádně praktický výcvik a zaměřuje se na nejnovější techniky fyzioterapeutické léčby.

Magistr Dětí a Mládež Logopaedia

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
Kampus Říjen 2019 Španělsko Madrid

Master in Educational Speech Therapy umožňuje získat a posílit specifické kompetence potřebné k správné detekci, hodnocení a intervenci v možných změnách jazyka, řeči, komunikace, hlasu a dokonce i dysfunkce při polykání.

Magistr v oblasti digitální transformace v oblasti zdravotnictví a farmaceutiky

IMF Business School
Online forma Denní studium 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Madrid

IMF Business School , ve spolupráci s University of Nebrija, uvádí Digitální zdraví. Cílem tohoto magisterského titulu je vyškolit nové odborníky ve zdravotnictví, kteří jsou obeznámeni s novými trendy a digitální transformací odvětví. IMF udržuje dohody o spolupráci s Digital Health Association.