HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Španělsko.

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Univerzity pro titul bakaláře Španělsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Španělsko zde.

nalezené výsledky Filter

Erasmus Mundus Společné magisterské studium europubhealth

europubhealth+
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Francie Rennes Španělsko Granada Spojené království Sheffield Polsko Krąków Nizozemsko Maastricht + 8 více

europubhealth je zaměřen na studenty se silným zájmem o aplikované veřejné zdraví. Jejich akademické pozadí může být v oblasti zdravotnictví / lékařské vědy (medicína, ošetřovatelství, farmacie, veterinární, biologie ...), sociální vědy (sociologie, ekonomika, psychologie, antropologie, geografie, politologie ...) .

Magistr v chiropraxe

Barcelona College of Chiropractic - BCC
Kampus Denní studium 5 - 5 roky Září 2020 Španělsko Barcelona

Díky doporučení odborníků v vytváření osnov a významných lidí z chiropraxe profese, BCC připravila jedinečný program studií si klade za cíl spojit disciplínu chiropraxe pokročilé strategií výuky, učení a hodnocení ,

Magistr v Chiropraxe

Royal University Center Maria Cristina
Kampus Září 2020 Španělsko Madrid

Mistr v Chiropraxe na madridské vysoké škole chiropraktické - RCUEMC si klade za cíl trénovat absolventy v Chiropraxe tak, aby mohli prohloubit své znalosti Chiropraxe a jeho poboček více reprezentativních specialit a praktikovat povolání v zemích, které vyžadují tuto úroveň školení. Magisterské studium se skládá z 60 kreditů, které odpovídají teoretickým předmětům, praktickým praktikám v externích centrech a závěrečné práci.

Vysokoškolský magisterský titul v biologické architektuře - oficiální

International University of Catalonia
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Španělsko Barcelona

Nabízíme Vám možnost účastnit se prvního programu architektury, který zkoumá téma z biologického a digitálního hlediska. Avantgardní sylabus a nový koncept 21. století na dosah ruky.

Magisterský titul ve farmaceutické chemii

IQS – Universitat Ramon Llull
Kampus Kombinované 3 semestry Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Cílem magisterského studijního programu Farmaceutická chemie je odborná příprava odborníků a výzkumníků s profilem aplikovaným na výzkum a vývoj produktů, procesů a služeb v různých průmyslových oblastech souvisejících s farmaceutickou chemií.

Mezinárodní Magistr V Zdravotnictví Management A Management

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Online forma Denní studium Kombinované 8 - 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Madrid + 1 více

Mezinárodní Master in Health Management and Management je zaměřen na profesionály, kteří se snaží řídit a řídit přední zdravotnické organizace v tomto odvětví. Prostřednictvím tohoto Mistra mohou studenti získat inovativní a efektivní přístupy k dosažení organizačního úspěchu. Skládá se z itineráře modulů průběžného vzdělávání a je navržen tak, aby dosáhl učení v aktuálním předmětu, se systematickým a pravidelným věnováním studia.

Magistr ve farmaceutickém průmyslu

EADA Business School Barcelona
Kampus Denní studium 10 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Mistr ve farmaceutickém průmyslu

Magistr v klinické sexologii a párové terapii

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 3 semestry Kontaktuj školu Španělsko Girona + 1 více

Klinická sexologie je vzestupná specializace, která stále více vyžaduje profesionální odborníky v této oblasti kompetencí. Ve skutečnosti jen něco přes 45% populace bude po celý život trpět určitým typem sexuální dysfunkce. Přes tuto vysokou prevalenci nejsou veřejné služby dostatečně vyškolené, aby tuto specializovanou péči řádně nabízely.

Magisterský studijní program v oblasti sportovního tréninku a výživy

Real Madrid Graduate School
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Magisterský titul v oblasti sportovního výcviku a výživy je navržen tak, aby poskytoval studentům odborné znalosti o nejmodernějších výcvikových metodách, nejnovějších trendech ve sportovní výživě a přirozených ergogenických pomůckách pro zlepšení sportovního výkonu.

Erasmus Mundus magisterský titul v oblasti veřejného zdraví při katastrofách

University of Oviedo -
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Španělsko Oviedo

Cílem magisterského programu je prostřednictvím znalostí, zkušeností a výzkumu budovat kapacity, které sníží rizika katastrof a přispějí k lepšímu a cílenějšímu úlevě na základě veřejného zdraví po katastrofách.

Evropský institut pro translační kosmetické a dermatologické vědy ( EMOTION )

EMOTION
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Itálie Novara Německo Berlín Španělsko Elche Belgie Namur + 6 více

EMOTION je dvouletý 120 ECTS, anglický učitel, který uděluje diplom ve dvou stupních zaměřených na farmaceutickou a kosmetickou přípravu R

Magisterský titul v ortopedické manuální terapii při léčbě bolesti

Universidad Europea
Kampus Denní studium Září 2020 Španělsko Valencia Madrid Čína Šanghaj Spojené státy americké San Diego Irvine Alcobendas Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón Španělsko online Las Palmas de Gran Canaria + 10 více

Postgraduální fyzioterapie Universidad Europea ve Valencii je charakterizována inovativním přístupem, který má mimořádně praktický výcvik a zaměřuje se na nejnovější techniky fyzioterapeutické léčby.

Magisterský studijní program v oblasti epidemiologie a veřejného zdraví *

VIU - Universidad Internacional de Valencia
Online forma 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Valencia

Dnešní společnost vyžaduje inovativní reakce přizpůsobené potřebám a očekáváním obyvatelstva v plném globálním přechodu. Vzhledem k tomu si situace v oblasti zaměstnanosti vyžaduje velmi dobře vyškolené odborníky v metodách analýzy dat ve zdravotnictví a s globálním pochopením zdravotních systémů.

Magistr v managementu a řízení zdravotních středisek

OBS Business School
Online forma Denní studium Kombinované 10 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona Madrid + 2 více

Řízení odborníci v oblasti zdravotnictví vykonávat své povinnosti, musí mít potřebné školení a dostatek času na cvičení jednotlivé funkce. Toto školení je získané znalosti potřebné nástroje a jejich aplikace v příslušném kontextu. Znalosti musí být získány z těch, kteří obohatit své zkušenosti přidáním, jako fakulty Master.

Magistr v kontextuální terapii

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
Kampus Kontaktuj školu Španělsko Barcelona Madrid

ISEP představuje formální cestu vědeckého charakteru, aktualizovaná a odborná, orientovaná na specializaci, která umožňuje efektivní intervence v psychologických problémech prostřednictvím kontextuálních terapií, jako je Acceptance and Commitment Therapy (ACT), funkční analytická terapie (TAF), terapie Dialektické chování (TDC), Behavioral Activation Therapy (TAC) nebo Stručná strategická terapie, mimo jiné.