HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Villaviciosa de Odón

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Villaviciosa de Odón se nachází v západní části Společenství v Madridu, Španělsko. Město má malý počet obyvatel asi 30000 lidí. To je také odkazoval se na jako univerzitní město, protože jeho blízkosti Universidad Europea de Madrid.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Villaviciosa de Odón. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Villaviciosa de Odón. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Villaviciosa de Odón a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Villaviciosa de Odón a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Villaviciosa de Odón přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Magisterský titul v ortopedické manuální terapii při léčbě bolesti

Universidad Europea
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
10 měsíce
španělština
Kampus

První interdisciplinární magisterský titul ve Španělsku v oblasti ortopedické manuální terapie, průkopníci v boji proti bolesti z farmakologie, psychologie a manuální terapie. ...

Čtěte více