$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Tarragona

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních techn… Čtěte více

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. S on-line vzdělávání má člověk možnost použít svá studia kdykoli a odkudkoli se můžete přihlásit.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Tarragona. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Tarragona. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Tarragona a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Tarragona a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Tarragona přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Universitat Rovira i Virgili
Tarragona, Španělsko

Interuniversity magisterský titul v genetických, nutričních a environmentálních kondicionérech růstu a rozvoje poskytuje základní nástroje, které umožňují generování vědeckých ... +

Interuniversity magisterský titul v genetických, nutričních a environmentálních kondicionérech růstu a rozvoje poskytuje základní nástroje, které umožňují generování vědeckých znalostí ke zlepšení zdravotní péče. -
Magistr
Kombinované studium
8 měsíce
španělština
Říj 2021
Online forma