$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Murcia

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.Protože všechny třídy jsou online, budou studenti nemusí objevit tříd. Plány nemusí být stejně… Čtěte více

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

Protože všechny třídy jsou online, budou studenti nemusí objevit tříd. Plány nemusí být stejně přísné, když se vezme lekce on-line. Studenti mohou pracovat a plnit úkoly, když jsou připraveni a jejich osobní tempo. V několika on-line studijních oborů, studenti nejsou očekává volitelných kurzů pouze v případě potřeby podle jejich hlavní. To umožňuje studentům soustředit se na studium a to zejména, co se potřebují naučit, pro jejich podnikání. Pro mnoho studentů, kteří mají vášeň pro dozvědět informace týkající se jejich hlavních, on-line studijních programů fungují jako vynikající tohoto přístupu ušetří čas a pomoci studentům získat jejich titul rychleji.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Murcia je město na břehu řeky Segura v regionu Murcia. Má mírné klima a horkými léty dělat vynikající prázdninovou destinaci. Město má 1 soukromý a jedna veřejná vysoká škola jmenovitě katolická univerzita Saint Anthony a University of Murcia, resp.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Murcia. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Murcia. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Murcia a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Murcia a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Murcia přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Universidad de Murcia
Murcia, Španělsko

Univerzitní magisterský program v oblasti stárnutí představuje nabídku pro členy všech stupňů nebo stupňů pro jejich akademické a výzkumné školení v různých oblastech (zdraví, ... +

Univerzitní magisterský program v oblasti stárnutí představuje nabídku pro členy všech stupňů nebo stupňů pro jejich akademické a výzkumné školení v různých oblastech (zdraví, vzdělávání, sociokulturní, eticko-právní a management) zapojených do studia stárnutí člověka. Předmět velkého zájmu, vzhledem k postupnému nárůstu starší populace a stále častějšímu přesunu péče odpovídající oboru profesionálů. Multidisciplinární znalosti jsou proto zásadní pro zajištění řešení základních potřeb této populace; poptávka, která bude v blízké budoucnosti dále růst, protože náš region je místem výběru pro cestovní ruch třetího věku a stabilní pobyt pro mnoho starších zahraničních občanů a pro značné nedostatky struktur pozornosti, díky nimž jsou iniciativy velmi významné poskytování komunitních služeb, jakož i vytváření programů pro dosažení zdravého stáří, vyhýbání se vykořisťování starších osob z jejich prostředí a snižování jejich možné institucionalizace. -
Magistr
Denní studium
španělština
Zář 2021
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma