$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Manresa

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.Na druhé straně Atlantiku, diskuse o on-line kurzů a jejich potenciál k restrukturalizaci vysokoškolského vzděláv… Čtěte více

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.

Na druhé straně Atlantiku, diskuse o on-line kurzů a jejich potenciál k restrukturalizaci vysokoškolského vzdělávání zuří již delší dobu. Kurzy jsou strukturované jako týdenní on-line konferencí, komunikace se školitelem a dalšími žáky se odehrává ve virtuálním výukovém prostředí. On-line kurzy jsou určeny, aby se vešly kolem svého kalendáře, přístup kurz kdykoli je to vhodné pro vás.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Manresa. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Manresa. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Manresa a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Manresa a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Manresa přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
UManresa
Manresa, Španělsko

Magistr v oblasti bezpečnosti pacientů a řízení zdravotních rizik poskytuje solidní a specializované školení těm zdravotnickým odborníkům a absolventům v oblastech související ... +

Magistr v oblasti bezpečnosti pacientů a řízení zdravotních rizik poskytuje solidní a specializované školení těm zdravotnickým odborníkům a absolventům v oblastech souvisejících se zdravím a zdravotním managementem, kteří chtějí vést strategie ke zlepšení bezpečnosti pacientů nebo jednoduše začlenit uvedené znalosti do své profesionální praxe. Tento program také nabízí specializovaná školení právníkům, kteří se zajímají o oblast řízení zdravotních rizik. -
Magistr
Denní studium
1500 hodiny
španělština
Zář 2021
Kampus
Online forma