$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Esplugues de Llobregat

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.Protože všechny třídy jsou online, budou studenti nemusí objevit tříd. Plány nemusí být stejně přísné, když se vezme lekce on-line. Stud… Čtěte více

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Protože všechny třídy jsou online, budou studenti nemusí objevit tříd. Plány nemusí být stejně přísné, když se vezme lekce on-line. Studenti mohou pracovat a plnit úkoly, když jsou připraveni a jejich osobní tempo. V několika on-line studijních oborů, studenti nejsou očekává volitelných kurzů pouze v případě potřeby podle jejich hlavní. To umožňuje studentům soustředit se na studium a to zejména, co se potřebují naučit, pro jejich podnikání. Pro mnoho studentů, kteří mají vášeň pro dozvědět informace týkající se jejich hlavních, on-line studijních programů fungují jako vynikající tohoto přístupu ušetří čas a pomoci studentům získat jejich titul rychleji.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Esplugues de Llobregat. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Esplugues de Llobregat. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Esplugues de Llobregat a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Esplugues de Llobregat a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Esplugues de Llobregat přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Universitat Ramon Llull Institut Borja de Bioetica
Esplugues de Llobregat, Španělsko

Bioetika je disciplína s rostoucím zastoupením v bio-sanitární oblasti a ve společnosti obecně. Pokroky v oblasti genetiky a začátku života, zdravotní priority, problémy veřej ... +

Bioetika je disciplína s rostoucím zastoupením v bio-sanitární oblasti a ve společnosti obecně. Pokroky v oblasti genetiky a začátku života, zdravotní priority, problémy veřejného zdraví, transplantace orgánů, AIDS, degenerativní nemoci a postižení, terapeutické omezení nebo rozhodnutí na konci života, to jsou některé z problémů, které často vyvolávají etické konflikty a otázky bez zjevných odpovědí. Kromě těchto velkých otázek se nám předkládají další související s rostoucím uznáním práv pacientů, které vedlo ke změně v oblasti zdraví a většímu zapojení do rozhodování, a to jak pro pacienta, tak pro rodinu. Otázky, jako je informovaný souhlas nebo výhrada ze svědomí, mají jasnou roli. Na tomto pozadí požadují zdravotničtí pracovníci a další odborníci v těchto oblastech školení týkající se těchto etických aspektů profese. -
Magistr
Spanish (Spain)
Online forma