close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Esplugues de Llobregat

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé š… Čtěte více

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Esplugues de Llobregat. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Esplugues de Llobregat. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Esplugues de Llobregat a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Esplugues de Llobregat a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Esplugues de Llobregat přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Universitat Ramon Llull Institut Borja de Bioetica
Esplugues de Llobregat, Španělsko

Bioetika je disciplína s rostoucím zastoupením v bio-sanitární oblasti a ve společnosti obecně. Pokroky v oblasti genetiky a začátku života, zdravotní priority, problémy veřej ... +

Bioetika je disciplína s rostoucím zastoupením v bio-sanitární oblasti a ve společnosti obecně. Pokroky v oblasti genetiky a začátku života, zdravotní priority, problémy veřejného zdraví, transplantace orgánů, AIDS, degenerativní nemoci a postižení, terapeutické omezení nebo rozhodnutí na konci života, to jsou některé z problémů, které často vyvolávají etické konflikty a otázky bez zjevných odpovědí. Kromě těchto velkých otázek se nám předkládají další související s rostoucím uznáním práv pacientů, které vedlo ke změně v oblasti zdraví a většímu zapojení do rozhodování, a to jak pro pacienta, tak pro rodinu. Otázky, jako je informovaný souhlas nebo výhrada ze svědomí, mají jasnou roli. Na tomto pozadí požadují zdravotničtí pracovníci a další odborníci v těchto oblastech školení týkající se těchto etických aspektů profese. -
Magistr
Spanish (Spain)
Zář 2021
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory