Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Řecko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Řecko.

Master

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Řecko, oficiálně Helénská republika nebo Hellas jak požadoval od pradávna, je země v jihovýchodní Evropě. Podle sčítání lidu 2011, Řecko 's populace je kolem 11 milionů.

Univerzity pro titul bakaláře Řecko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Řecko zde.

Čtěte více

MSc V Současné Ošetřovatelství

University of Nicosia
Campus forma Denní studium Kombinované 3 semestry September 2017 Řecko Athény + 1 více

Master připraví vědci budou schopni: zvládnout, zasáhnout a zlepšovat úroveň zdravotní péče, vztahujících inovací v ošetřovatelství obou institucí a ve Společenství. [+]

. Koncentrace: 1. všeobecné ošetřovatelství, 2. onkologické péče, 3. Pečovatelské společenství (MSc, 1,5 let nebo 3 semestry) Splatnost (roky): 1,5 rok Kvalifikace: Master of Science v současném ošetřovatelství Úroveň kvalifikace: 2. cyklus (magistr) Jazyk výuky: Řecký Forma studia: plný úvazek a částečný úvazek Minimální Kredity: 27 Minimální ECTS kreditů činil 90 Profil programu: Master připraví vědci budou schopni: - zpracovat, zasáhnout a zlepšovat úroveň zdravotní péče platný inovace v ošetřovatelství obě instituce a ve Společenství. - Navrhnout a vyvinout nové způsoby intervenčního holistické ošetřovatelské péče na individuální i skupinové úrovni. - Provádět kontrolní systémy a kvality systémů zdravotní péče. - Do slavní vědci jako jsou zdravotní sestry na principech etiky při výkonu svého povolání. - Podporovat nelehké pacientů s malignitou - nabízet specializované služby ve Společenství Povinné kurzy (6), ECTS, 60 Volitelně (3), ECTS, 30 Celkem 90 ECTS. Kariérní vyhlídky: Absolventi programu mohou být použity: -V všech konstrukcí Zdravotnické služby (primární, sekundární a terciární). Jsou schopni také nabídnout služby v: - Instituce uzavřené a otevřené struktury péče v onkologii jednotkách ve specializovaných zdravotnických zařízeních s chronickým a non onemocnění vyžadující paliativní péči - v primárních struktur zdravotní péče, domácí péče, rodina, školách, na pracovištích , životní prostředí atd. Přístup k dalšímu studiu: Absolventi programu mohou být přijaty do třetího cyklu stupňů (PhD). [-]