Popular Categories

Populární Zdraví Magistr

Magistr ve zdravotnických stupních jsou zaměřeny na studenty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v oblasti zdravotní péče, ať už je to v nemocnicích, na klinikách, neziskové organizace nebo jiné zdravotnických organizací. Prostřednictvím in-hloubkové studie v konkrétním související se zdravím kázně, Master in zdravotních programů také připravit studenty na vědecké kariéry, a to buď v průmyslu nebo na univerzitní úrovni. Je běžné, že je povinný pro magisterské programy v oblasti zdravotní péče praxe ve zdravotnickém zařízení nebo laboratoř. Tyto studijní programy jsou podávány v plný úvazek formátů, na částečný úvazek, on-line, nebo distančního vzdělávání. Magistr ve zdravotních programů nabízejí četné specializace, jako je medicína, výživa, řízení zdravotnictví, psychiatrie, ošetřovatelství, veterinární medicíny, nebo fyzioterapie. Jiné populární specializace patří bio-lékařské inženýrství, zdravotnických laboratorní studie, radiologie, a alternativní medicínu.Rozmanitost Master na zdravotních programů může být ohromující -, ale nenechte se zastavit! Chcete-li najít studijní program, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, začněte tím, že podívat se na seznam některých z nejpopulárnějších magisterských programů v oblasti zdraví nabízených předními univerzitami po celém světě.

Nově přidané Healthcare magisterských programech

ESEM France

Hlavní zubní lékařství

Říjen 18, 2018
ESEM France nabízí integraci magisterského studia zubního lékařství do jednoho z partnerských kampusů v Irsku, Portugalsku nebo na mezinárodní úrovni. Školení v oboru zubní lékařství trvá celkem 5 let, je přístupné BEZ KURZU PACES z maturitní zkoušky.

Long Island University

MS v farmakologii a toxikologii

Říjen 15, 2018
Program magisterského studia v oboru farmakologie a toxikologie připravuje studenty s znalostmi a schopnostmi potřebnými pro konkurenční technické pozice ve farmakologickém výzkumu a testování, pro účast na klinických zkouškách a pro provádění toxikologických přezkumů a hodnocení ve farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu, stejně jako v akademickýc… [+]h a vládních výzkumných laboratořích. [-]

The Institute for Clinical Social Work

Magistr klinické sociální práce

Říjen 10, 2018
Na The Institute for Clinical Social Work připravujeme absolventy, aby se stali klinickými / psychoterapeutiky, kteří pracují v různých prostředích duševního zdraví.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je to mistr ve zdravotnických studií?