Dundeeho kurz MDPH může vést k praktické nebo akademické kariéře, která podporuje rozvoj dentálního veřejného zdraví a snižuje nerovnost zubního zdraví.

Tento kurz je jedinečný pro Skotsko a je společným podnikem mezi mezinárodně uznávanou výzkumnou jednotkou Dental Health Services (DHSRU) ve Stomatologické škole a Lékařskou fakultou University of Dundee .

Pomocí programu Světové zdravotnické organizace (WHO) Oral Health Programme Strapline 'think global act local' vám kurz poskytne potřebné znalosti, porozumění a dovednosti pro rozvoj kariéry ve vládních a národních programech veřejného zdraví.

Tento program se rovněž zaměřuje na zubní lékařství založené na důkazech, na němž se podílel Derek Richards, ředitel Centra stomatologických vyšetření založených na důkazech, a profesor Jan Clarkson, koordinační redaktor Cochrane Oral Health Group.

Kdo by měl studovat tento kurz?

Masters in Dental Public Health (MDPH) je ideální studijní program pro ty, kteří mají zájem o snížení nerovnosti v oblasti ústního zdraví.

Je určen pro zubní lékaře, zubní lékaře a akademické pracovníky se zájmem o dentální veřejné zdraví.

Zejména je zde podpora těch, kteří tento kurz absolvují, zatímco se stávají odborníky nebo konzultanty ve veřejném zdraví zubů v Tayside a jinde.

Kariéra

Absolventi MDPH se zabývají plánováním zdravotních služeb, vládními úřady, národními a mezinárodními zdravotnickými agenturami a na akademické půdě.

Navíc tento program zlepší stávající stomatologickou kariéru s vědeckými dovednostmi a znalostmi a poskytne širokou základnu znalostí zubního zdraví aplikovatelných v dalších oblastech dentální zdravotní péče.

Roquiyah Alsomali absolvovala kurz zubního lékařství v roce 2015. V Somálsku spolupracuje s UNFPA (United National Population Fund) jako trenérem pro Somálský demografický přehled v oblasti zdraví.

Svědectví

Mám rád tento program, protože máme velmi těsnou skupinu lidí ve třídě a jedna k jedné interakci s profesory, což je úžasné. Za druhé, máme výzkumnou jednotku pro dentální veřejné zdraví, která spolupracuje s WHO, takže existují úžasné spolupráce, které probíhají po celou dobu.

Takže pokud chcete pracovat, abyste pomohli zlepšit kvalitu komunity, pak je to místo a to je kurz, který se má stát!

ZAINAB KIDWAI, současný student

Vstupní požadavky

Přihlašovatelům je obvykle požadováno, aby absolvovali první nebo vyšší stupeň druhé třídy v oblasti zdravotnictví a / nebo u předmětů, včetně stomatologie, zubní terapie / hygieny, společenských věd a lékařské vědy. Aplikace budou také zvažovány od ostatních, kteří, i když nejsou absolventi, mají mimořádně kvalitní kvalifikaci z hlediska seniority a zkušeností.

Požadavek anglického jazyka

IELTS Celkově
Program se vyučuje na:
  • Angličtina
University of Dundee

Zobraz 5 více kurzů z University of Dundee »

Poslední aktualizace Květen 13, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
7,950 GBP
za rok, studenti UK / EU. 19 950 GBP za rok studia, studenti mimo EU.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date