Magistr v klinickém poradenství v oblasti duševního zdraví

Všeobecné informace

Popis programu

Udělejte si kariéru v péči s magisterským titulem v poradenství

Magisterský titul Wilmington University v oboru klinického poradenství v oblasti duševního zdraví vás připraví na profesionální poradenskou praxi zahrnující řadu problémů duševního zdraví v různých populacích.

Vyberte si akreditovaný stupeň poradenství v oblasti duševního zdraví na nejvyšší úrovni

MS v klinickém poradenství v oblasti duševního zdraví je v tomto regionu jediným programem akreditovaným Radou pro akreditaci poradenských a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP). Po dokončení programu budete připraveni absolvovat zkoušku National Counselor Examination, kterou spravuje National Board of Certified Counselors, a následně můžete začít pracovat na tom, abyste se stali licencovaným profesionálním poradcem pro duševní zdraví (LPCMH).

Růst prostřednictvím smysluplného poradenství v oboru praxe / praxe

Po dvouletém sledu kurzů poradenství v oblasti duševního zdraví následuje jednoroční klinická tréninková praxe, která aplikuje teorii a nové znalosti do aplikované praxe. Tento komplexní a cenově dostupný tříletý magisterský studijní program klinického poradenství v oblasti duševního zdraví poskytuje znalostní základnu a klinické dovednosti pro individuální, skupinové, rodinné a kariérové poradenství.

Naučte se klinickému poradenství v oblasti duševního zdraví od specializovaných aktivních lékařů

Naučíte se teorii a metodiky z fakulty, kteří jsou aktivními vůdci v poradenství v oblasti duševního zdraví, a zajistíte, aby obsah kurzu odpovídal výzvám, kterým dnešní poradci čelí. Magisterský titul WilmU v klinickém poradenském programu v oblasti duševního zdraví má jak vysokou míru úspěšnosti na licenčních zkouškách, tak vysokou míru umístění absolventů.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

MISSION INTEGRATION STATEMENT The essential values of the College of Social and Behavioral Sciences are: personal worth, human dignity, social justice, integrity, intellectual curiosity, and academic ... Čtěte více

MISSION INTEGRATION STATEMENT The essential values of the College of Social and Behavioral Sciences are: personal worth, human dignity, social justice, integrity, intellectual curiosity, and academic freedom. Within this value structure we provide quality education, professional guidance and opportunities to achieve an understanding of the Behavioral Sciences. We promote academic integrity, the prevailing codes of professional ethical behavior, and an environment that fosters social justice. We expect students to participate with faculty in embracing these values, challenge students to make a difference in the lives of others and the world at large, and encourage students to commit themselves to a process of lifelong learning. Méně
Wilmington Manor