Magistr zemědělských možností, veterinární

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr s opcí na zemědělskou, veterinární, je program 169 kreditů flexibilní, tutoral režimu se zaměřením na společný výzkum a zaměřil se na zájmu studentů, kteří od svého vstupu vyberte jednu z těchto dvou oblastí poznání : Agronomické vědy a veterinární vědy.

Studenti, kteří se rozhodnou oblasti zemědělských věd vytvořit výzkumný projekt na produkci bezpečnost a potravinářství nebo agroekosystému řízení a přírodních zdrojů. Mezitím, studenti, kteří se rozhodnou oblasti veterinárních věd vytvořit výzkumný projekt týkající se výroby a zdraví zvířat. Během čtyř akademických semestrů student navrhuje a vyvíjí její výzkum práce, představuje pololetní semináře pokroku, kurzy různých povinných a volitelných předmětů a řídí doplňkové činnosti, které jsou vytvořeny jako výzkumný pracovník a odborník v této oblasti. Všichni studenti kompletní část svých akademických a výzkumných aktivit mimo zemědělské půdy, jako požadavek doplňkových aktivit a akademické mobility. Mobilita studentů je podporován UAA a obecně podporovány nějakým meziinstitucionální spolupráci. Kompletní program, každý student vytvoří alespoň jeden produkt výzkumu a / nebo technologický vývoj odvozeného z jeho práce, ve spolupráci se svými dozorčí výbor.

Jejich linie vytváření a používání znalostí jsou následující:

Rozloha zemědělských věd

 1. Výroba a potravinářství Bezpečnost
 2. Agroekosystému řízení a přírodní zdroje

Oblast Zdravotní sestry

 1. Výroba a zdraví zvířat a akvakulturu

obecný cíl

Vlak lidských zdrojů se znalostí, dovedností, postojů a hodnot, které jim umožní aplikovat a podílet se na vytváření znalostí, vědeckých a technologických inovací, řešit vědecké a interdisciplinární způsob, problémy z oblasti zemědělství a veterinární účely.

specifické cíle

Pro oblast zemědělských věd

Vlak lidské zdroje k realizaci a podílet se na vytváření znalostí a vědecké a technologické inovace v oblasti zemědělských věd problémů adres spojených s výrobou a bezpečnost potravin a udržitelné řízení zemědělských ekosystémů a přírodních zdrojů s cílem zlepšit kvalitu života uživatelů ,

Pro oblast veterinární vědy

Vlak lidské zdroje k realizaci a podílet se na vytváření znalostí a vědecké a technologické inovace v souvislosti s veterinárním lékařství ateniendo sociálních problémů ve zdravotnictví a živočišné výroby.

profil absolventa

vědomosti

 • Na základě koncepčních základů v oblasti zemědělských věd a veterinární vědy v instrumentálních technik a inovativních metod, více znalostí o výzkumu studentského přidělení.
 • V instrumentálních technik a inovativních metod.
 • V metodice výzkumu pro rozvoj příslušných výzkumných projektů a vědecké a technologické inovace.
 • Při přípravě a komunikaci výsledků výzkumu na akademické vědecké komunity.

dovedností

 • Identifikovat a využívat zdroje vědeckých a technologických informací.
 • Identifikovat problémy, které ovlivňují zemědělské vědy nebo veterinární související s výzkumem připojené ke studentovi.
 • Uplatňování nejvhodnějšího a inovační agronomické věd nebo veterinární vědy instrumentální a metodické postupy.
 • Účastnit se výzkumných projektů a vědecké a technologické inovace jako vyslání výzkumně orientované řešení problémů dotýkajících agronomie nebo veterinární vědy student.
 • Interpretovat výsledky výzkumu a vyvodit závěry, které pomáhají při řešení problémů v agronomie nebo veterinární vědy.
 • Komunikovat ústně i písemně výsledky a poznatky získané z vědecké práce.

Postoje a hodnoty

 • Odpovědný a aktivní přístup k analýze, asimilovat, syntetizovat a aplikovat poznatky s vědeckým a etickým přísnosti.
 • Dostupnost a zájem o získávání nových znalostí.
 • Odpovědná účast na řešení reálných problémů týkajících se zemědělství a veterinární účely.
 • Respektuje přírodu a vnímavý agronomické a veterinárních problémů.
 • zavázala, tolerantní a sebekritika při práci a každodenní životní postoj.
 • Postoj k týmové práci.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

La Universidad Autónoma de Aguascalientes se ha consolidado como la Máxima Casa de Estudios del estado y se proyecta a nivel nacional e internacional, por su calidad académica, incremento en la oferta ... Čtěte více

La Universidad Autónoma de Aguascalientes se ha consolidado como la Máxima Casa de Estudios del estado y se proyecta a nivel nacional e internacional, por su calidad académica, incremento en la oferta educativa, investigación y desarrollo tecnológico, además de una difusión cultural y trabajo de apoyo social que le ha valido su prestigio y reconocimiento, pues cuenta con el cuenta con 92% de sus programas institucionales y el 100% de sus posgrados interinstitucionales dentro del Programa Nacional de Posgrados de Calidad (PNPC) de Consejo Nacional de Ciencia y Tecnología en México, el máximo organismo de ciencia y tecnología en la país; mientras que a nivel internacional seguimos incorporando programas a la evaluación de diversos organismos. Méně