Magistr zdravotnictví

Všeobecné informace

Popis programu

The Master of Health Science (MHS) ve zdravotnictví Mise je připravit stávající odborníky v oblasti zdravotní péče, aby byli účinnými učiteli a vůdci, kteří jsou schopni sloužit různým studujícím v organizacích zdravotní péče a aliančním zdravotnickým studijním programům.

Program MHS je navržen tak, aby poskytoval instrukce pro malé kohorty v 8 týdenních třídách, jeden předmět najednou, umožňující odborným zdravotníkům na plný úvazek dokončit magisterský titul při práci na plný úvazek. Kohorty začínají každý pád. Program je plně online a asynchronní.

MHS kritéria přijetí

Chcete-li mít nárok na program MHS, musíte mít: 1. Absolvoval bakalářský titul a 2 roky odborné pracovní zkušenosti v oblasti zdravotní péče. Profesní zkušenosti zahrnují, ale nejsou omezeny na:

  • Správa zdravotní péče
  • Zdravotnické informační technologie
  • Pracovní asistent terapie
  • Respirační terapeut
  • Fyzioterapeut Assistant
  • Radiologický technolog
  • Dentální hygienista
  1. Dosáhl kumulativního průměru stupňů bodů 2,75 nebo vyšších na stupnici 4,0 za posledních 60 hodin od regionálně akreditované instituce vyššího vzdělávání. Za životních zkušeností se za žádných okolností nebude udělovat akademický kredit.

  2. Povoleno / pověřeno v oboru zdravotnictví a poskytovat dokumentaci.


Náš program je plně akreditován komisí pro vyšší vzdělávání.
Washburnova univerzita je schopna nabídnout programy distančního vzdělávání v řadě států prostřednictvím našeho členství v SARA - Národní radě pro dohody o vzájemném uznávání státních povolení. SARA je dobrovolná dohoda mezi jejími členskými státy a územími USA, která stanoví srovnatelné národní standardy pro mezištátní nabízení postsekundárních distančních vzdělávacích kurzů a programů. Podle této smlouvy je společnost Washburn oprávněna nabízet programy ve všech státech kromě Kalifornie, Floridy a Massachusetts, které nejsou členy SARA.

Poslední aktualizace Září 2017

Informace o škole

Washburn University is a public institution with more than 7,500 students and 1,000 faculty and staff involved in more than 200 academic programs. Our programs lead to certification, associate's, bach ... Čtěte více

Washburn University is a public institution with more than 7,500 students and 1,000 faculty and staff involved in more than 200 academic programs. Our programs lead to certification, associate's, bachelor's, master's, doctor of nursing practice and juris doctor degrees. Méně