Magistr zdravotnictví

Všeobecné informace

8 dostupných umístění

Popis programu

Magistr zdravotnictví je určen pro profesionály pracující v různých prostředích zdravotnictví, včetně vládních i nevládních organizací. Kromě standardního Master of zdravotnictví, studenti mohou vybrat ze tří oborů, včetně zdravotnických služeb Management (program akreditovaný Australian College of Management Health Service), ve věku Care Management nebo bezpečnost a ochranu zdraví. Studenti mohou studovat širokou škálu vědeckých jednotek zdraví souvisejících s založené na důkazech zdravotní péče a praxe, plánování zdravotnictví, ve věku managementu péče, rozvoj zdravotní politiky, vedení a finančního řízení zdravotnictví. Studenti také obdrží praktické dovednosti v oblasti komunitního rozvoje a podpory zdraví programů, a také dokončit vrcholící výzkumu a praxe zkušenosti s hodnocením současného problému ve zdravotnictví.

Magistr zdravotnictví je určen pro profesionály pracující v různých prostředích zdravotnictví, včetně vládních i nevládních organizací.

Studenti si mohou vybrat ze tří oborů, včetně "Health Services Management", "Aged Care Management" nebo "bezpečnost a ochranu zdraví". Studenti mohou studovat širokou škálu vědeckých jednotek zdraví souvisejících s založené na důkazech zdravotní péče a praxe, plánování zdravotnictví, ve věku managementu péče, rozvoj zdravotní politiky, vedení a finančního řízení zdravotnictví.

Studenti získají praktické dovednosti v oblasti komunitního rozvoje a podpory zdraví programů, a také dokončit vrcholící výzkumu a praxe zkušenosti s hodnocením současného problému ve zdravotnictví. Po dokončení Master of Health Sciences, budou studenti vybaveni znalostmi a dovednostmi, aby usilovali o kariéru v oblasti zdravotnictví a souvisejícího průmyslu a vládní organizace, stejně jako příležitosti k dalšímu jejich učení prostřednictvím postgraduálních výzkumných programů (např Master of Research a / nebo doktor filozofie v oblasti veřejného zdraví).

Proč studovat Master of zdravotnictví?

Magistr zdravotnictví je pro profesionály pracující v oblasti zdravotnictví, nemocnice, sektor ve věku péče a komunitních organizací. To vám umožní efektivně vyhodnotit a reagovat na vznikající plánování otázky zdraví a řízení rozhodující význam v Austrálii.

Tento dynamický zdraví věda míra byla vyvinuta v úzké spolupráci s průmyslem a vládou. S oběma Graduate diplom v oboru zdravotnictví a Graduate Certificate ve zdravotnictví, Master of zdravotnictví vám umožní prozkoumat specializace uspokojit Váš zájem a kariéru.

K dispozici specializace patří:

  • Zdravotnické služby řízení
  • Aged Vedení péče
  • Zdraví a bezpečnost na

Jakož i různé možnosti speciality, Western Sydney University také poskytuje flexibilní dodávku včetně smíšených vzdělávacích a délkových jednotkách vedený odborníky v oboru a s flexibilními vstupních a výstupních bodů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Čtěte více

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Méně
Sydney , Bankstown , Campbelltown , Gunderman , Blacktown , Rydalmere , Penrith , Sydney + 7 Více Méně