Magistr ve zdravotnických systémech

Všeobecné informace

Popis programu

3

Tvorba rozdíl

Zdravotnické systémy jsou dynamické systémy, které jsou stále očekává, že budou poskytovat více služeb se stejnými nebo menšími zdroji. Zajištění můžeme uspokojit potřeby zdravotní péče všech občanů vyžaduje talentované výzkumné pracovníky, kteří se zaváží původních studií, které přinese transformační změny. Tito lidé rozšířit nejen naše porozumění a znalosti o zdravotních systémů, ale také používat svá zjištění vývoji řešení, které bude znamenat zásadní rozdíl ve způsobu, jakým zdravotní služby jsou poskytovány.

Na Telfer School of Management, plně chápeme dramatické ovlivnit tyto výzkumné pracovníky a jejich práce má na životy pacientů, práci poskytovatelů zdravotní péče a směrem zdravotní péče. Také rozpoznat naléhavá potřeba více kvalifikovaných zdravotních systémů informační výzkumníků, To je důvod, proč jsme vytvořili náš Magistr ve zdravotních systémech.

Připravte se vyniknout v náročném poli

Jediná svého druhu v Kanadě, náš program vybavuje studenty pustit se do odměňování kariéru v top s intenzivním výzkumem institucích nebo na výzkumných ramen organizací, které tvoří moderní zdravotní péče. Dáme vám na cestu, aby se stal produktivní zdravotnické systémy výzkumník:

 • zajištěním máte k dispozici nejnovější poznatky, získat základní dovednosti v oblasti výzkumu a mají přístup k hands-on školení pro výzkum
 • vytvořením vzdělávací prostředí, které umožňuje, aby úzce spolupracovat s předními Zdraví-systémy výzkumníků
 • tím, že umožňuje pro vás přizpůsobit své studium a soustředit se na oblasti zdravotní systémy výzkumu, které vás zajímají nejvíce

Obejmout multidisciplinární charakter Zdraví-systémů výzkumu

Telfer Magistr ve zdravotnických systémech rovněž čerpá z vedoucí výzkumu schopnosti z Telfer School, z druhé strany University of Ottawa a od místních zdravotnických zařízeních. Tito odborníci se ujistil, naši studenti jsou vystaveny na širokou škálu výzkumných metod a perspektiv.

Vybaveno touto intelektuální rozsahem a hloubkou mohou studenti zkoumat zdravotní péče výzvám z různých hledisek, získat skutečný smysl těchto výzev, provádět informovaný průzkum a odhalit nálezy, které mohou být použity zdravotnických manažerů řešit naléhavé problémy.

4

Co Vám nabízíme

Přísnost a volba. Telfer Magistr ve zdravotních systémech vám vybaví znalostmi a dovednostmi, aby provedla interdisciplinární Zdraví-systémů výzkumu. Ve stejné době, náš program vám umožní přizpůsobit svůj výzkum tak, aby splňoval vaše potřeby a soustředí se na své zájmy.

Získejte zakotvena v základech zdravotní systémy výzkumu

Většina studentů dokončit náš program za 18 měsíců. Během té doby, budete mít základní kurzy, které vás rameno se základní znalosti, které potřebujete k identifikaci relevantních výzkumných metod, navrhovat práce výzkumný projekt a následně vést vaše práce výzkum v přísném a strukturovaným způsobem.

Ve skutečnosti, budete splňovala většinu vašich požadavků programu tím, že provádí výzkum pro vaši práci-dokumentu, který mapuje své výzkumné zájmy a dovednosti, které je nejen které jsou podle Telfer škole, ale také prezentovány na semináři otevřený pro veřejnost.

Proniknout do nejnovějších poznatků

Jako součást této složky jádra programu, budete podílet na zdravotnické systémy Research Seminar Series-sadu interaktivních seminářů, která se vyznačuje přednášky odshora na zdravotní systémy výzkumníků z celé Kanady a po celém světě. Tyto jedinečné události vám umožní rozšířit své znalosti, dozvědět se o nejnovější pokroky v této oblasti a objevovat příležitosti výzkumu mimo program.

Provádět výzkum v kritických aspektů zdravotnických systémů

Předpokládají se přizpůsobit jejich studie se soustředí na jednom ze tří oblastí:

 • Management: rozvíjet organizační, finanční a provozní přístupy ke zlepšení kvality a efektivity zdravotnických služeb
 • Informatics: ochrana a informace pákový zdraví s cílem zlepšit kvalitu péče o pacienty, a využívat nejnovější vývoj v oblasti informačních technologií pro zajištění zvýšené point-of-care pro poskytovatele zdravotní péče
 • Empirické studie: použití údajů ao nejlepším důkazem hodnotit nové metody pro zlepšování poskytování zdravotnických služeb

Volitelné předměty, aby bylo možné u vás získat odborné znalosti, které jsou přímo relevantní pro vaše práce výzkumu. Náš program nabízí desítky těchto kurzů prostřednictvím University of Ottawa a Carleton University a skupin je podle sedmi tématům:

 • Kvalita péče
 • zdravotnické organizace
 • Zdravotnické služby a politika
 • Zdravotnická informatika a technologie
 • Veřejné zdraví a podpora zdraví
 • Klinické rozhodování a podpora
 • analýza a optimalizace zdravotní systémy

Získají praktické zkušenosti při práci na vaší práci

Musíte předložit jasně definované výzkumný projekt do výboru práce před koncem svého druhého pololetí. Jakmile bude návrh schválen, začnete pracovat na své diplomové práce pod vedením fakultních orgánů dohledu, kteří jsou odborníky ve svém oboru studia.

Ve stejné době, máte nárok začít svůj výzkum zdravotnických systémů, stáž v jedné z našich partnerských organizací. Charakteristickým rysem našeho programu je zdravotnické systémy Research Stáž umožňuje nejen provádět výzkum práce ve skutečném prostředí zdravotní péče, ale také podílet se na výzkumných projektech prováděných předních výzkumných pracovníků pracujících v hostitelské organizaci.

Důsledná příprava a atraktivní možnosti. Získejte to nejlepší z obou světů. Zvolte Master TELFER vědy ve zdravotních systémech.

Postupujte logickém sledu

Většina studentů dokončit TELFER Magistr ve zdravotnických systémech v 18 měsících:

 • Můžete věnovat své první dva semestry na dokončení jádra a volitelných předmětů, a pracovat na svém návrhu práce.
 • Musíte předložit svůj návrh práce Výboru práce ke schválení do konce svého druhého pololetí.
 • Vaše zdraví Systems Research Praxe může dojít kdykoli poté, co váš návrh práce je schválen.
 • Budete se očekává, že pokračovat ve výzkumu na vaší práci během stáže a bránit své závěrečné práce poté.
2

Zažijte cenný výzkum stáže

Pouze silné výzkumné týmy mohou produkovat skutečně originální výsledky výzkumu. Vyvíjet řešení založené na důkazech, které mají pravomoc revoluci zdravotní péče, zdravotní systémy Výzkumníci úzce spolupracovat s manažery, profesionály a poskytovatelů v celém systému zdravotní péče, stejně jako s pacienty-lidé, kteří jsou velmi zaměřuje zdravotních systémů a zdravím systémy výzkum.

Zisk hands-na vzdělávání v oblasti výzkumu

To je, kde zdravotnické systémy Research Praxe přijde. Charakteristickým rysem Telfer School Magistr ve zdravotnických systémech, stáže míst, kam po dobu jednoho semestru v horní intenzivně věnuje výzkumu instituce, což vám umožní učit se od předních kanadských výzkumníků, jak se zdravotní systémy průzkum proveden a jak průkopnický výsledky výzkumu jsou přeložen do praxe.

Zde jsou některé příklady zúčastněných zdravotnická zařízení, kde naši studenti dokončí své stáže:

 • Nemocnice pro nemocné děti
 • Ottawa Hospital Research Institute
 • British Columbia ženské nemocnice s poliklinikou, Maternity Care Research Group
 • Health Canada, první národy a Inuit zdraví Branch Office of Medicine Společenství
 • Ottawa Heart Institute
 • Canadian International Development Agency

Váš nadřízený vám pomůže najít nejlepší stáže umístění, které vám pomohou získat dovednosti a znalosti potřebné, aby se stal uznávaným zdravotnické systémy výzkumník.

Navázat spojení s výzkumnými vedoucími

Vaše praxe bude možné pro vás k účasti na výzkumných projektech, v ideálním případě umístění budete zdokonalovat své výzkumné dovednosti a prohloubit své znalosti o zdravotnických systémů. Vaše praxe je také ideální příležitost, jak dále své diplomové práce výzkum a využít odborných znalostí vedoucích zdravotnických systémů-výzkumných pracovníků.

Zisk hands-na vzdělávání v oblasti výzkumu. Navázat spojení s výzkumnými vůdci. Vyberte TELFER Magistr ve zdravotních systémech stupně.

1

Přijímací kritéria

 • Čtyřletý bakalářský (vyznamenání) studium v ​​oboru management (B.Com), zdravotní vědy, vědy o životě, medicína, kojící, počítačové vědy, ekonomie, sociální vědy, inženýrství, matematika nebo příbuzném oboru, nebo jeho ekvivalent;
 • Minimální B + (75%) kumulativní stupeň průměr bodu (CGPA);
 • 6 kreditů z kurzů analýzy na bakalářském stupni v kvantitativních a kvalitativních výzkumných metod, mikro a makro ekonomii, kalkul, pravděpodobnosti a statistiky, lineární algebry a informační technologie;
 • Poznámka: studenti chybí zázemí v kvantitativní analýze mohou být vyzváni, aby vyplnili prerekvizitního předmětu jako podmínku pro přijetí.
 • Dosáhnout konkurenční skóre v Graduate Management Admission Test (GMAT). Test GRE rovněž přijala;
 • Angličtina znalosti;
 • může být požadováno rozhovor s přijímací komisí.

Uzávěrka přihlášek:

 • Mezinárodní: 15.ledna
 • Kanada a USA: 1.března

Přijímací zkoušky

GMAT a GRE

MSc v oboru zdravotních systémech nabízených v angličtině vyžaduje jednu z následujících dvou vstupních testech:

 • Graduate Management Přijímací Test (GMAT): minimální celkové skóre 50. percentilu a alespoň 45. percentil na každé ze tří jednotlivých složek. Průměrný poločas 680 v roce 2010.
 • Graduate Record Zkoušky ® (GRE®): studenti by měli usilovat o nejméně 50. percentilu na každém z jednotlivých složek. NB GRE Subject Testy nebudou přijaty.

Jazykové požadavky

Uchazeči, kteří na anglický MSc musí předložit jeden z následujících fakulty pro postgraduální a postgraduálního studia, aby potvrdili svou znalostí angličtiny (výsledky testů nemůže být více než dva roky od 1. září roku, v němž potenciálních zájemců o vstup do programu) :

 • Důkaz o ukončení během posledních pěti let, z předchozího studia programu v anglické jazykové škole.
 • Důkaz nedávné delším pobytu a výkonu povolání v anglicky mluvících
 • země (obvykle alespoň čtyři roky v průběhu posledních šesti let)
 • Skóre nejméně 100 (Internet-based) nebo 250 (computer-based) na testu z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL)
 • Skóre nejméně 7 v nejméně třech ze čtyř Academic International English Language Testing System (IELTS) testů (poslech, čtení, psaní, mluvení) a alespoň 6 ve čtvrtém. Test Training General IELTS se nepřijímá.
 • Se skóre alespoň 14 na CANTEST, spravuje University of Ottawa, přičemž
 • žádná jednotlivá skóre testu nižší než 4,0, spolu s výsledkem 4,5 na ústní složky testu.
 • Skóre alespoň 68 na Pearson Test z angličtiny (Academic) (PTE Academic)

S ohledem na výsledky testů, nemohou být více než dva roky od 1. září roku potenciálního vstupu do MSc.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The world is changing. And so is the world of business. At the Telfer School of Management at the University of Ottawa, we’ve understood that what matters goes beyond what you can count. We strive to ... Čtěte více

The world is changing. And so is the world of business. At the Telfer School of Management at the University of Ottawa, we’ve understood that what matters goes beyond what you can count. We strive to maintain a network of high-quality connections - and what matters to us is to put you at the centre of everything. Méně