Magistr ve farmaceutickém analýze

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Magistr Farmaceutické analýzy

Farmaceutická analýza je studie o složení, majetku, řízení jakosti, zabezpečování jakosti a biomedicínských charakteristiky přírodních, chemických a bioinženýrství drog (léčiv) v jednoduchých i složitých matricích s důrazem na vědách separace. Příspěvky vyrobené farmaceutické analýzou hrají klíčovou roli v celých farmaceutických věd od vývoje konceptů, teorií a analytické techniky na řadu praktických aplikací, jako je například návrh léčiv a vývojové aplikace, kontroly kvality a zajištění průmyslové výroby, klinické vyšetřování a aplikace.


Čína farmaceutická univerzita (CPU), první vysoká škola s důrazem na lékárny v Číně, byla založena v roce 1936. Oddělení farmaceutické analýzy byla založena v roce 1960, aby sloužila potřebám výzkumu a vývoje drogové průmyslu v národě.


Během posledních 50 let, členové Fakulty farmaceutické analýzy tvrdě pracoval spolu se zaměřením na výzkum kontroly jakosti léčiv a zajištění, sestavování učebnic, rozvíjení dovedností a teach reformování metod učit. Významné úspěchy byly provedeny a několik slavných mistrů farmaceutické analýzy byli poctěni celostátní, jako je Deng-Kui Zhang Zheng-xing a Liu Wen-ying. Oddělení je udělena nejvyšší místo pro vzdělávání, výzkum a služby na farmaceutické analýze všech univerzit v Číně.


Věda farmaceutické analýzy bylo povoleno nabízet postgraduální programy, což vedlo k magisterské studium, Státní rady pro vysoké školství v roce 1981. Lékař farmaceutické analýzy míry byl schválen v roce 1986. Je to také první vzdělávací základna nabízí stupňů studia a lékař je pro zahraniční studenty. Věda farmaceutické analýzy hraje stále větší roli v lékárně vzdělávání CPU, které nabízejí pre-přední Medicínské vědy odborného vzdělávání a příležitosti výzkumu a patří mezi špičkové výzkumné náročných vysokých škol v národě.


Poslání


V rámci výzkumu-intenzivní univerzity, cíle vědy farmaceutické analýzy jsou:


Připravit studenty k vůdci v profesi lékárny a poskytnout jim nástroje pro efektivní praxe v široké škále v současné době existují a potenciální budoucí role v nemocnicích a lékařských center, nastavení komunitní lékáren, akademické sféry, státní správy a farmaceutického průmyslu.


Rozvíjet a udržovat výzkumné iniciativy v základních, klinických a praktických vědách objevovat nové poznatky a nové přístupy ke zlepšení zdravotní péče.


Foster spolupráce s ostatními školy nebo instituce léčiv a lékových odvětví s cílem zlepšit a rozšířit vzdělávání a příležitosti výzkumu.


Učební osnovy a učebnice


Široce založená kurikulární systém byl zkonstruován se silnou základní vědy, rozmanitosti klinických zkušeností a příležitostí pro nezávislé studie v různých výzkumů a klinických podmínkách. Učební osnovy se skládá ze čtyř hlavních částí kolem farmaceutické analýzy kurzů: Farmaceutické analýzy; Chromatografické Analýza medicíny; Spektroskopická analýza medicíny; Analýza tradiční čínské medicíny. Mezi nimi, farmaceutická analýza kurz byl poctěn národní úrovni model Course v roce 2008 ministerstvem školství.


Oddělení farmaceutické analýzy má dlouhou historii na sestavování učebnic. První učebnice farmaceutické analýzy se zde narodil v roce 1980 u prof AN Dengkui jako šéfredaktor. V současné době řada učebnic (včetně dvojjazyčných materiálů), byly sestaveny. Některé z učebnic byla oceněna jako národní úrovni Model učebnice. Tyto materiály mají za cíl poskytnout čtenářům s velkým množstvím informací o všech druhů analytických technik.

  • Farmaceutická analýza "6th edition Liu Wen-ying;
  • Organic Spektrální analýza "2nd edition Zhang Zheng-xing, HANG Tai-jun;
  • Experiment farmaceutické analýzy "1. vydání zavěšením tchaj-jun;
  • Chromatografické Analýza medicíny "1. vydání Ding Li
  • Pokrok v farmaceutické analýze "1. vydání Liu Wen-yuan


Výzkumné aktivity


Široká škála výzkumných aktivit se tady děje. Kromě každodenních výukových povinností, asi 10 výzkumných programů, které jsou financovány ze Státního fondu klíčové programy, státní nového léku výzkumné fondy a provinčními odděleních jsou prováděny. Mnoho projektů uzavřeno mezinárodní úrovni, a některé z nich dokonce vyplnil mezery v oboru farmacie země. Tyto výzkumné činnosti obohatit výuku obsahu a poskytují mnoho, nejen některé špičkové znalosti, ale také praktické metody výzkumu.

Členů fakulty


Farmaceutický Analýza týmu může pochlubit více než 12 členů Fakulta profesorů a farmaceutických odborníků, mezi nimi. Jsou ZHNG Zun-jian Feng Fang, pověsit tchaj-Jun Ding Li Liu Wen-jüan, DI Bin, SONG Min, SONG Qin-xing Ding Xiang Ya, Bin-ren Zhang Zheng-xing a Liu Wen- ying.


Každý v týmu spolupracuje s navzájem podporovat misi CPU excelence v oblasti vzdělávání, výzkumu a veřejné služby.


Skupina farmaceutické analýzy je také aktivní v mezinárodních akademických výměn. Čtyři z nich mají zkušenosti z akademické výměny v zámoří, včetně Japonska, Spojených států a Velké Británii. Kromě toho, že udržuje akademické vztahy s mnoha výzkumnými institucemi a vysokými školami v mnoha zemích a regionech.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Čína farmaceutická univerzita (CPU), původně Národní Pharmaceutical škola založená v roce 1936, je v Číně je první nezávislá škola lékárny, a to byl jeden z nejlepších univerzit lékárny v Číně s širok ... Čtěte více

Čína farmaceutická univerzita (CPU), původně Národní Pharmaceutical škola založená v roce 1936, je v Číně je první nezávislá škola lékárny, a to byl jeden z nejlepších univerzit lékárny v Číně s širokou škálou specializovaných oblastí. Je to jeden z "projektu 211" klíčové univerzity pojištěna Ministerstva školství Číny. &nbsp&nbsp Pořadí &nbsp Podle 2008 statistik Ministerstva školství Číny, CPU 's lékárna disciplína patří č. 1 a tradiční čínské lékárny disciplína hodnosti č. 3 ze všech čínských univerzit. &nbsp&nbsp Konkurenceschopnost &nbsp Duch Univerzita je "přísné, praktické, kreativní a kooperativní."CPU absolventi jsou věnovány ve službě společnosti, a mají vysokou reputaci od zaměstnavatelů a společnosti. Horní míra zaměstnanosti vyšší institucí v Číně, o 99,8% pro vysokoškoláky, 100% pro post-absolventů, a 99.33% pro střední odborné školy studenty. Kolísá míra málo ekonomického prostředí. &nbsp&nbsp Campus &nbsp CPU se nachází v Nanjing, "starobylé hlavní město ze šesti dynastií " v Číně a skládá se ze dvou kampusů, včetně areálu Xuanwumen se nachází v centru města Nanjing a Jiangning areálu v jihovýchodní předměstí Nanjing.&nbsp&nbsp Školy a pracoviště &nbsp CPU se skládá ze 6 škol (School of Pharmacy, škola tradiční čínské farmacie, škola života vědy a techniky, School of International Pharmaceutical Business, School of dalšího vzdělávání, a škola vyššího odborného vzdělávání), 4 samostatné útvary (Oddělení Basic vědy, Katedra cizích jazyků, Katedra sociálních věd, a Katedra tělesné výchovy), a 5 klíčových laboratoře a centra na státní nebo oblastní úrovni. &nbsp&nbsp Fakulta Statistika &nbsp Mezi 530 členy fakulty, 2 jsou akademici (členy čínské akademie věd a čínské akademie inženýrství), a více než 40% mají pokročilé akademické tituly.Zatím, univerzita provedla více než 70 výzkumných projektů financovaných ze státního klíčových programů Nadace, a více než 300 výzkumných projektů financovaných ze státního Přírodovědecké nadaci a státní nové drogy Research Foundation. Tam jsou také fundings z jiných národních, provinčních a obecních oddělení. Mnoho projektů dosáhly mezinárodní úrovni a naplnil mezery v zemi farmaceutického oboru. &nbsp&nbsp Studentské Statistika &nbsp V současné době, CPU má 12.852 prezenčních studentů, včetně 83 zahraničních studentů z více než 40 zemí. CPU je jedinou institucí, která je pověřena Ministerstvem školství přiznat plný úvazek lékárny studentů, dalšího vzdělávání studentů a vyšší hostující učenci z zámoří.To je také jeden z vysokých škol v pevnině pro studenty z Hongkong, Macao a Tchaj-wanu. &nbsp&nbsp Mezinárodní &nbsp Univerzita je také aktivní v mezinárodních akademických výměn. Učinila akademické výměnné dohody s více než 30 vysokých škol v různých zemích a regionech světa, včetně Japonska, Spojených států, Velké Británii, Austrálii, Itálii a Hong Kongu. Kromě toho udržuje akademické vztahy s výzkumnými institucemi a vysokými školami ve více než 40 zemích a regionech. Méně
Šanghaj , Nanjing + 1 Více Méně