Magistr v tradiční čínské medicíny (mstcm)

Všeobecné informace

Popis programu

Tradiční čínská medicína je založena na studii teorií jin a jang, pět prvků a osm zásad. Odborník tradiční čínské medicíny je schopen určit stav zdraví pacienta pohmatem a studovat puls, pozorování jazyk, a žádá konkrétní otázky.

V Číně, tradiční čínská medicína a západní medicína je praktikována harmonicky vedle sebe. Univerzita Východ-Západ medicínu nabízí Magistr programu v tradiční čínské medicíně. Program MSTCM může být dokončen v jak malý jako 36 měsíců (3 kalendářních let). Na University of East-West medicíny, a to jak tradiční čínská medicína a západní lékařské vědy jsou vyučovány jako součást osnov programu.

Program se skládá z 2130 hodin didaktické výuky a 960 hodin klinického výcviku, na celkem 3090 hodin (174 jednotek). Většina kurzů jsou věnovány studiu a praxi akupunktury a čínské bylinné medicíny, integrovaný s kurzy v západních lékařských věd a vedení praxe.

UEWM provozuje celoročně na trimestru systému s většinou zapsaných studentů na plný úvazek. Studenti s schválené lékařské zázemí mohou dokončit program za méně než předepsané doby; Maximální čas dovolil, aby tento program je 8 let.

Učební plán je rozdělen do dvou částí: pre-odborných kurzů v prvních dvou kalendářních letech a postgraduální kurzy v konečném kalendářním roce. Komplexní vyšetření jsou podávány před postupující do 3. ročníku a před dokončení studia.

Učební plán je uspořádán tak, že postupně znalosti získané v jednom semestru je zásadní pro pochopení hřišť v následujícím semestru. Kurzy jsou navrženy tak, aby představit TCM teorie, akupunktura, čínské bylinné medicíny, Tuina / Akupresura, Tai Ji Quan, qigong a západní lékařské vědy integrovaná v takovým způsobem, aby poskytovaly komplexní pochopení orientální medicíny.

Po dvou letech vývoje pevné základy TCM teorie a diagnóza, akupunktura, čínské byliny a bylinné recepty, Tuina / Akupresura, Tai Ji Quan a Qigong, studenty, přejít na studium více pokročilých materiálů, jako je tradiční čínské interní medicíny, TCM pediatrie, gynekologie TCM, TCM Traumatologie a TCM externí medicíny. Čtyři čínské medicíny klasika: Huang Di Nei Jing, Shang Han Lun, Jin Kui Yao Lue a Wen Bing jsou také učil, během tohoto posledního roku. Stáž Program klinického poskytuje 960 hodin tréninku, během nichž stážista bude se účastnili nejméně 350 návštěvách pacientů. S celkem více než 960 hodin školení, studentům rozvíjet akupunkturních technik, hodnocení a diagnózy dovednosti, profesionální chování a důvěru v praxi.

Vstupné Goal

Žadatelé musí prokázat silnou motivaci a mají splatnost, touhu a odhodlání potřebné sloužit při hojení umění.

Univerzita podporuje zápis z kvalifikovaných západních zdravotníky, kteří chtějí začlenit teorie, metody a techniky čínské medicíny do jejich vlastních postupů. Interakce těchto odborníků s fakultou a studenty TCM je důležitým aspektem vzdělávání a odborné přípravy na UEWM.

Univerzita také podporuje lékařů, kteří obdrželi své vzdělání v čínské medicíně v zahraničí, a jsou nyní pobývají ve Spojených státech, aby pokračovaly ve svém vzdělávání na univerzitě, s cílem splnění požadavků na vzdělání, aby se stal státem s licencí akupunkturista.

Politiky boje proti diskriminaci

V souladu s hlavou VI Zákona o občanských právech z roku 1964, hlava IX vzdělávací změně roce 1972, § 504 zákona o rehabilitaci roku 1973, zákona o diskriminaci na věku z roku 1975, a Američané se zdravotním postižením zákona z roku 1990, University of Východ-Západ medicína nerozlišuje ve svých vzdělávacích programech, zaměstnání, nebo jakékoliv jiné činnosti, na základě rasy, pohlaví, barvy pleti, národnosti, původu, náboženství, vyznání nebo zdravotního postižení.

Přijímací řízení POŽADAVKY

Žadatelé musí mít nalétáno alespoň dva roky bakalářské úrovni vzdělání, zahrnující 60 semestru jednotek (90 čtvrtletí jednotek), u institucí akreditovanou amerického ministra školství nebo ve schválené zahraniční univerzitě, aby se kvalifikovaly pro přijetí na UEWM. Je také zapotřebí minimální celkový stupeň průměr bodu na 2,3. Zdravotní pozadí není nutná pro přijetí, ale je užitečné.

Navíc, před vstupem do druhého ročníku studia na UEWM, studenti musí dokončit Anatomie člověka, Fyziologie, Obecná biologie, Obecná psychologie, Obecná chemie, obecná fyzika a západní lékařská terminologie. Tyto základní přírodovědné předměty odrážejí požadavky Kalifornie Akupunktura rady. Základní přírodovědné předměty mohou být užívány souběžně s pravidelnými kurzy. Tyto kurzy jsou nabízeny v UEWM; zapsal mohou studenti absolvovat tyto kurzy při práci na jejich magisterského studia či Studenti mohou absolvovat tyto základní vědy kurzy na jiné schválené vzdělávací instituce. Přenos kreditů bude udělena pro srovnatelné kurzy úspěšně absolvovaných za AC připsána vysoké škole nebo vysoké škole.

國際 醫藥 大學 University of East-West Medicine國際醫藥大學位於美國硅谷桑尼維爾市,是享譽全美的著名中醫藥大學之一,是美國教育部全國針灸及東方醫學教育認證委員會(ACAOM)、加州針灸局正式認證的中醫高等教育學府。學校擁有享譽盛名的優秀師資、先進完善的教學設備和優美安全的學習環境。課程以中醫為主、中西醫相結合,中、英、韓三種語言教學為特色。學費優惠,畢業生執照通過率、成功創業率遙遙領先!詳情請查詢:http://www.uewm.edu/cn/聯繫 方式: Tel: 408-738-8889, e-mail: admissions@uewm.edu 碩士 學院: 中醫 碩士學位 (Magistr v tradiční čínské medicíny):課程涵蓋了中醫理論、針灸學、中藥學、中醫各專科學,臨床實習及西醫基礎科學等。可選中、英、韓任何一種語言學習中醫和參加全美和加州針灸局的針灸師執照考試。設有日間、晚間、週末班,最短3年完成學業。大專學歷可申請,入學無需醫學背景,招收 留學生, 協助 申請 聯邦 助學金 和 貸款 詳情 請 查詢:. Http: //www.uewm.edu/cn/admissions/mstcm 博士 學院: 針灸 和 東方 醫學 博士學位 (doktorát Akupunktura a orientální medicíny): 課程 涵蓋 高級診斷, 針灸, 草藥,婦科,骨傷痛症手法治療,營養保健,氣功能量醫學應用、臨床實習等。中文、英文授課,週末上課,最短2年完成學業。詳情 請 查詢: http: //www.uewm.edu/cn/programs/daom 太極 學院 (College of Tai Chi): 全美 首創 和 唯一 的 太極 碩士學位:. 課程 涵蓋 太極 理論, 技術, 現代 太極 教育 方法 最長3 年 完成 學業 太極 證書 班, 醫療 太極 民眾 推廣 班: 課程 涵蓋 應用 太極 強身 健體 和 自我 防衛, 休閒 太極, 道教 氣功, 養生 保健 詳情 請 查詢:. http: //www.uewm.edu/cn/ Přijímací řízení / taichicollege 推拿 按摩 學院 (TCM Tuina masáž):.... 500 小時 推拿 按摩 證書 班, 循環 式 上課 課程 涵蓋 理論 教學 和 手法 訓練 最短 4 個 月 完成 加州 按摩 局 正式 核準 校方 協助 申請 工作 證 詳情 請 查詢: http: //www.uewm.edu/cn/programs/tcmtuinamassage 針灸 医学 中心 (akupunktura Medical Center): 專家 坐診, 醫術 精湛 針灸 治療 一次 $ dvacetpět 一週 7 天 開放 提供 中醫 五大 傳統 治療 方法:... 針灸,中藥, 艾灸, 推拿, 拔罐.主治痛症、內外婦兒、神經科、骨傷科、五官科等各專科常見疾病及疑難雜症,幫助保健養生、美容健髪、抗衰老。詳情 請 查詢: http: //www.uewm.edu/cn/medical-center/medical-center 聯繫 方式: Tel: 408-992-0218, e-mail: clinic@uewm.edu

Poslední aktualizace Říj 2015

Informace o škole

The mission of the University of East-West Medicine is to prepare qualified graduates of certificate and degree programs in complementary health and eastern medicine fields, enabling graduates to adva ... Čtěte více

The mission of the University of East-West Medicine is to prepare qualified graduates of certificate and degree programs in complementary health and eastern medicine fields, enabling graduates to advance their knowledge and to enter or enhance their career choices in positions that will augment traditional American health care services by providing options for the wellbeing of clients or patients. Méně