Magistr v radiologických a zobrazovacích věd (MRIs)

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr v radiologické a Imaging věd (MRI)

Magistr v radiologické a Imaging Sciences (MRI) u Alfaisal univerzitě je s Spolupráce s King Faisal specializované nemocnice a výzkumného střediska.

Přehled programu

Graduate Program v radiologické a zobrazovacích věd na univerzitě Alfaisal ve spolupráci s King Faisal Specialist Hospital & Research Centre (KFSHRC) nabízí pokročilé odborné vzdělávání a výzkumu příležitosti s mezinárodním ráže fakulty. To vede k Master of Science (M.Sc.) stupně. Program je navržen ve třech specializačních stopách: ultrazvuk, radiologickém vzdělávání a management. Program vítá je otevřen pro školení mužů a žen, Saúdské a non-saúdských, místních i zahraničních studentů.

Obsah programu

M.Sc. studijní program v radiologické a zobrazovacích věd vyžaduje 48 kreditů trvá dva roky závodit. Všech 48 kreditních jednotek patří didaktické práce v kurzu, klinické stáže a školení, a výzkumné projekty. Úspěšné absolvování vyžaduje 15 kreditů z základních kurzů, 18 kreditů z kurzů, speciálních traťových 9 kreditů klinické rotace / laboratorní cvičení a 6 úvěrové projekt si, celkem 48 hodin úvěrů.

Osnovy

Učební osnovy speciální nabízejí tři odlišné tratě (oblasti specializace).

Jeden se zaměřuje na radiologické a zobrazovací vědu budoucích pedagogů. To vlaky lektorů a / nebo klinické instruktory pro bakalářské programy. Druhá dráha je určena pro radiologii, nukleární medicíny nebo radiační onkologie služby technické správců. Připravuje technické klinické manažery těchto modalit. Tyto cíle třetí skladba lékaři, kteří splňují minimální požadavky na přijetí trénovat porodnické a gynekologické onkologové. Školení speciality se zaměří na doplnění didaktickou výuku ve třídě s klinickými rotacemi a požadovaných stáže u KFSH & RC a dalších přidružených nemocnic.

Absolvent Program nabízí jedinečné prostředí vysokoškolského vzdělávání, které integruje výzkum a schopnost klinického výcviku na KFSHRC a Alfaisal University ve výrazném moderní vzdělávací prostředí.

Poplatky za studium

  • Poplatek za podání žádosti SR 500
  • Roční školné (splatná na začátku každého akademického roku) SR 100.000
  • Odhadované knihy a materiály pro každý rok SR 6000
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Alfaisal University was founded by the highly reputed King Faisal Foundation in 2002 as one of the first Private Non-Profit, research and teaching universities in the Kingdom committed to achieving in ... Čtěte více

Alfaisal University was founded by the highly reputed King Faisal Foundation in 2002 as one of the first Private Non-Profit, research and teaching universities in the Kingdom committed to achieving international standards of excellence. Méně