Magistr v biomedicínských věd

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr v biomedicínských věd

Přehled programu

Graduate Program v biomedicínských věd (BMS) ve spolupráci s King Faisal Specialist Hospital & Research Centre (KFSHRC) nabízí výzkumné a vzdělávací příležitosti s mezinárodní ráže vědců vedou k M.Sc. Stupeň uděluje Alfaisal univerzitou ve výrazném moderní vzdělávací prostředí. Program je otevřen pro oba mužské a ženské studenty, Saudská a non-Saúdské.

Ministerstvo školství (MŽP) schválilo Magistr v biomedicínských věd (MBS) je dvouletý program, ve kterém studenti mohou rozhodnout připojit jeden ze čtyř stop; Molekulární a buněčná biologie (MCB), infekce Control (IC), Klinická embryologie a reprodukční biologie (CERB) a biotechnologie (BIOT). Každá stopa má společné základní kurzy, stejně jako dvě možnosti; Práce a kurzy pouze. Možnost práce se skládá z nejméně 24 kreditů z kurzů v Kromě práce. Kurzy pouze varianta zahrnuje alespoň 42 kreditů z kurzů, včetně projektu. První tři skladby byly předloženy Saúdská komise pro zdraví Speciality pro akreditaci / certifikaci.

Molekulární a buněčná biologie (MCB)

Potenciální kariéry pro absolventy patří rozšiřující se trh v molekulární medicíny, biotechnologie a biomedicínský výzkum.

Infekce Control (IC)

Absolventi ze bude připraven pracovat jako specialisté pro prevenci infekce v oblasti zdravotnictví na pokročilé úrovni.

Klinická embryologie a reprodukční biologie (CERB)

Učební plán je navržen tak, aby vlak klíčových kompetencí v klinické teorii embryologie a praxe, umožňující úspěšné studenty, které mají být strategicky umístěna na kariéru v klinické embryologii a / nebo reprodukční vědy / medicíny.

Biotechnologie (BIT)

To je společný multidisciplinární trať s Colleges of Science a všeobecný studia a medicíny. Kurzy se zabývají pokročilými technikami molekulární biologie, genetické inženýrství, nanotechnologie, a jejich aplikace v diagnostice chorob, formulace s drogami, a dodávky drog.

Poplatky za studium

  • Poplatek za podání žádosti SR 500
  • Roční školné (splatná na začátku každého akademického roku) SR 100.000
  • Odhadované knihy a materiály pro každý rok SR 6000
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Alfaisal University was founded by the highly reputed King Faisal Foundation in 2002 as one of the first Private Non-Profit, research and teaching universities in the Kingdom committed to achieving in ... Čtěte více

Alfaisal University was founded by the highly reputed King Faisal Foundation in 2002 as one of the first Private Non-Profit, research and teaching universities in the Kingdom committed to achieving international standards of excellence. Méně