Magistr v biomedicínských věd

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr v biomedicínských vědách

Vidění

Stane referenčním ve studiu a vzdělávání biomedicínských věd, mají mezinárodní konkurenceschopnosti a podporovat vynikající kvalitu v oblasti anatomie-histologie, farmakologie, toxikologie, molekulární fyziologie, imunologie, mikrobiologie, parazitologie, preventivního lékařství a klinické medicíny.

Mise

Realizovat up-to-date a vysoce kvalitní vzdělávání a výzkum v oblasti biomedicínských věd s důrazem na maso s mechanismem chorob a ve zdravotnické techniky, zaměřené na zlepšení veřejného zdraví.

cíle

Absolventi formulář s intelektuální integritu, schopnosti aplikovat a rozvíjet biomedicínských vědách, způsobilí vykonávat inovační a platný výzkumu prostřednictvím mezinárodních a víceoborových přístupů, a schopné dosáhnout národní i mezinárodní uznání.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

University of Brawijaya (UB) is located in the city of Malang, East Java province, Indonesia. UB was officially declared by the President of the Republic of Indonesia January 5th 1963.

University of Brawijaya (UB) is located in the city of Malang, East Java province, Indonesia. UB was officially declared by the President of the Republic of Indonesia January 5th 1963. Méně