Magistr vědě o cvičení

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Magistr Cvičení

Výzkumní pracovníci zjistili, že fyzická nečinnost je kritickým faktorem, který přispívá k riziko špatného zdravotního stavu a v Austrálii, že výkon hraje důležitou roli v prevenci a rehabilitační onemocnění životního stylu. Tento kurz je škola zdravotnictví chce poskytovat vysoce kvalifikované odborné cvičení vědců a lékařů být součástí zdravotnického týmu poskytuje cvičení služby. Tyto služby mohou být na pracovišti a sportu a pro osoby s chronickými onemocněními, jako je obezita, vysoký krevní tlak, nesnášenlivost inzulínu, diabetes, dlouhodobé sportovních úrazů a kloubních onemocnění. Získání in-hluboké znalosti a dovednosti v oblasti výzkumu v rámci výkonu vědách umožní absolventům pracovat s klienty na zlepšení jejich zdraví a pohody ve cvičení, sportovních nebo rehabilitačních kontextech.

Masters titul v sportovních věd je určen na pomoc studentům, aby splňovaly vnitrostátní akreditační normy požadované pro plné členství se cvičení a sportu Science Austrálie (ESSA) v odborné oblasti fyziologie cvičení. Fyziologie cvičení služby jsou nyní oficiálně uznaný podle Medicare jako spojenecké zdravotnictví. Pacienti, pro které je důležité pro léčbu chronických zdravotních problémů cvičení podle jejich praktického lékaře na ESSA akreditované fyziolog budou moci žádat slevu z daně Medicare.


Filozofický přístup programu na Notre Dame obsahuje pevný závazek k rozvoji osvědčených postupů v oblasti podpory zdravého životního stylu prostřednictvím fyzické aktivity v průběhu života, v důležitost včasné intervence v vyhnout nákladnému lékařskou péči a rehabilitaci pacientů s chronickými ještě proti nemocem.

Osnova kurzu


Kurz zahrnuje pokročilé studium fyziologie cvičení, řízení motoru a učení, biomechaniky, cvičení rehabilitace, poradenství a výzkumných dovedností. Studium etiky v profesionálním životě a výzkumu je povinné. Stupeň zahrnuje 220 hodin průmyslu cvičení.


Studie bude probíhat životní dráhy a zahrnovat zvláštní skupiny se specifickými potřebami cvičení. Škola věd zdraví se zaměřuje na vývoj profesionály s nejvyšší odborné úrovni v cvičebních věd a silným závazkem k podpoře zdraví a pohody.

Forma studia & hodnocení


Studenti mohou absolvovat studium jako částečný úvazek nebo na plný úvazek student, začínající v prvním semestru (únor) nebo v druhém pololetí (srpen) je vázán na jednotce dostupnosti. Posouzení kompetencí v každé jednotce se skládá z výukových výkonnosti, výzkumných zpráv a úkolů v průběhu semestru a závěrečnou zkouškou. Praktikum výkon je odstupňována školitel pracovišti proti požadovaných průmyslu kompetencí. Studenti, kteří výzkumnou cestu předloží disertační práci asi 20.000 slov, která je předmětem externího přezkoumání předních akademiků v této oblasti.

Pracovní příležitosti


Pracovní příležitosti pro absolventy tohoto kurzu jsou různorodá v závislosti na zaměření praktikum a výzkumných projektů a zahrnují následující:

  • Cvičení fyziolog ve zdravotnictví nebo průmyslu cvičení
  • Sport fyziolog
  • Kardiorespirační cvičení rehabilitace
  • Pohybového cvičení rehabilitace

Požadavky na přijetí

Oprávnění žadatelé budou mít úspěšně dokončit bakalářský titul ve cvičení a sportu Science nebo lidského pohybu nebo ekvivalentní.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

University of Notre Dame Austrálie (Unda) je jednou z vycházejících hvězd z australských univerzit. Společnost byla založena prostřednictvím zákona Parlamentu západní Austrálie v prosinci 1989, nyní m ... Čtěte více

University of Notre Dame Austrálie (Unda) je jednou z vycházejících hvězd z australských univerzit. Společnost byla založena prostřednictvím zákona Parlamentu západní Austrálie v prosinci 1989, nyní má přes 7000 studentů zapsaných na své tři školní areály v Fremantle, Sydney a Broome. Univerzita je zakládajícím partnerem byla univerzita Notre Dame ve Spojených státech (NDUS), jeden z největších světových katolických univerzit a měřítko pro Unda. To má za předpokladu, Unda s inspirací, zástupce; nápady a modely, 'studium v zahraničí' studenty a fakulty, a přítomnost jeho vůdců na jeho senátů a řídící rady. &nbsp Notre Dame Austrálie je australská univerzita, která se chopila i moderní australské univerzity tradice a starobylé a vážené tradice katolických univerzitách v Evropě i Severní Americe. To se snažil být univerzita, která se specializuje na excelenci vzdělání vysokoškoláka. Jeho zaměření je na vzdělávání a odbornou přípravu mladých lidí pro vstup na hlavní profese: medicína, právo, výuka, ošetřovatelství, účetnictví a finance, fyzioterapie, poradenství, zdravotní vědy a kněžství. &nbsp Univerzita je zvláště pozoruhodný pro jeho roli jako vůdce v tradičních velkých profesních oborů zdravotnictví a školství, tak dlouho spojená s posláním církve v Austrálii. To také předpokládá zvláštní úlohu ve vzdělávání a služeb, původních obyvatel severní Austrálie. &nbsp Notre Dame je střední velikosti, soukromá univerzita, která dostává veřejné financování v mnoha oblastech. Značný počet studentů míst v oblastech zdravotnictví a školství financováno australskou vládou. Je odhodlána zajistit, aby, pokud možno, studenti dostávají osobní, vysoce kvalitní vzdělání v péči a přátelské prostředí pro výuku. Asi 10 procent z jeho studentů je mezinárodní. &nbsp Univerzita si klade za cíl vyrábět 'průmysl připraven' absolventů, kteří jsou hodně v poptávce od australské zaměstnavatelů. &nbsp Univerzita je tři školní areály, v Fremantle, Sydney a Broome jsou nápadně krásná a velmi pohodlné. Poskytují ideální prostředí pro prvotřídní bakalářské univerzitní zkušenosti. Méně
Broome , Fremantle , Sydney + 2 Více Méně