Magistr výzkumu v věd rakovinou

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Research v Raku věd

Program Rakovina vědy MRes je navržen tak, aby život a biomedicínské vědy absolventům možnost získat vzdělávání v oblasti výzkumu prostřednictvím praktických zkušeností v přední výzkum rakoviny centrum.

Program se skládá ze tří úvodních učil modulů a rozsáhlého projektu v rámci výzkumné skupiny ve škole Raka Sciences. Přednáška moduly budou vyučovány přední odborníci na rakovinu, a bude pokrývat taková témata jako buněčné a molekulární základ rakoviny, patologie vybraných nádorů a jak translační výzkum je aplikován na diagnóze a léčbě rakoviny. Projekty budou obvykle v laboratoři, a bude poskytovat dovednosti v navrhování a provádění strategie výzkumu zodpovědět základní otázky týkající se rakovinné příčiny, diagnózu a / nebo léčení.

Tyto dovednosti a zkušenosti získané budou mít prospěch zejména při použití na doktorských programech ve studiích s rakovinou a související buňky a předměty molekulární biologie.


Vstupní požadavky

Bakalářský titul (nebo ekvivalent) v oblasti biologických věd a biomedicínských vědách. Normálně Očekáváme, že tato být u 2 (i) úrovni nebo vyšší, ale také zváží zavazujete studenty, kteří ne zcela dosažené této úrovně.

Zájemci ze zahraničí, pro něž angličtina není jejich rodným jazykem, musí splňovat University je anglický jazyk požadavku např IELTS 7.0 (s minimálně 6,5 v libovolném pásmu).

Zahraniční studenti:

Akademické požadavky

Přijímáme řadu kvalifikací, naše stránky země vám ukázat, jaká kvalifikace přijímáme z vaší země.

Požadavky na anglický jazyk

Můžete se uspokojit naše anglické jazykové požadavky dvěma způsoby:

  • tím, že drží anglický jazyk kvalifikaci na správné úrovni
  • tím, že a úspěšném absolvování některého z našich kurzů anglického jazyka pro zahraniční studenty

Angličtina na IELTS 7,0 (s minimálně 6,5 v každé složky), nebo na bázi internetu TOEFL 95 celkově s ne méně než 22 v každém pásmu.

POPLATKY A FINANCOVÁNÍ

2014/2015 kurzovné:

UK / EU: £ 7,5 tisíce

Non UK / EU: £ 17,25 tisíce

Poslední aktualizace Prosinec 2015

Informace o škole

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Čtěte více

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Méně