Magistr orální implantologie

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr orální implantologie

Magisterský studijní program "Master of Oral Implantology" (MOI) byl představen na univerzitě JW Goethe ve Frankfurtu nad Mohanem za účelem nabídnout pokročilé akademické školení v oboru orální implantologie pro zubní lékaře z Německa iv zahraničí. Cílem je poskytovat komplexní a vysoce specializované teoretické znalosti a praktické dovednosti.

Kurz je dva-rok modulární částečný úvazek, absolvent průběh studia na JW Goethe University Frankfurt am Main, která je strukturována a učil zcela nezávisle na extra univerzitních institucí a firem s ohledem na obsahové i finance. Program je akreditován Německou akreditační radou (ZEvA).

Pole orální implantologie je částečně založen na velmi složitých interdisciplinárních metod léčby, které vyžadují silnou korelaci a koordinaci různých oblastí specializace. Z tohoto důvodu Kurz je zaměřen na prioritu velmi racionální a analytické metody myšlení, které umožní optimální vyšetření a harmonizaci jednotlivých diagnózy pacienta, zvoleného způsobu léčby a její výsledky.

Po úspěšném absolvování magisterského kurzu, budou absolventi být schopna nezávisle plánování a realizaci koncepcí pro léčbu pacientů vyžadujících zubního implantátu protézy. Absolventi budou mít také dovednosti potřebné k výběru, analyzovat a plně integrovat do své vlastní průběh léčby rychle rostoucí, ale výhradně vědecky podložené, řadu procedur a znalosti v této oblasti.

Struktura programu a obsah - magisterská ústní implantologie

"Cesta je odměna"

Tento blended learning magisterský kurz má modulární strukturu a bude probíhat převážně v anglickém jazyce. Kurz je rozdělen do sedmi povinných modulů a písemné diplomové práce.

Každý student je schopen pro přístup k interaktivnímu výukový materiál prostřednictvím internetových stránek s cílem sledovat a podporovat nezávislou studii ve fázi přípravy / zpracování materiálu na / z seminářů a vyučovacích jednotek, které se konají v areálu univerzity, stejně jako nezávislé studie provedené během modulů rozmísťování a dohledu. Navíc, všechny Case dokumentace může být nahrát na server univerzity tak, že to může být posuzovány, aby byla zajištěna kvalita praktických dovedností každého studenta.

Sedm povinné moduly

- "Základní teorie 1 '
Nezávislé plánování jednoduchých prosthetic- a implantátů terapií zbytkové kosti.


- "Základní teorie 2 '
Stejně jako modul I, a nezávislé chirurgické a protetické práce na simulátoru pacienta.

-- 'Umístění'
Zlepší klinické kompetence studenta
na základě zkušeností živých léčby pacientů.

-- 'Dozor'
Klinické kompetence a manuálních dovedností bude student
třeba zlepšit prostřednictvím aktivní dohledem léčbu pacientů.

- "Ambulantní ošetření"
Cílem je nezávislé provádění chirurgických zákroků
a protetické ošetření na pacienta a vývoj
kritické, reflexní, odborné způsobilosti.

- "Operační techniky"
Nezávislé plánování složité protetických implantátů terapií
a nezávislé chirurgické postupy pro pacienty.

- "Implant protetika"
Nezávislé plánování složité protetické implantátu terapie na pacienty.

- "Magisterský disertace"
Magisterský disertace je navržen tak, aby prokázala, že je student schopen samostatně analyzovat a vyhodnotit téma v rámci oboru orální implantologii v předepsané lhůtě za použití vědecky uznávaných metod.

Požadavky na přijetí

Aby se bylo možné zúčastnit magisterského studijního kurzu, budete potřebovat následující:

 • Dokončeno Přihláška
 • Podepsáno Student Prohlášení Form
 • Licence / akademická kvalifikace k zubnímu lékařství praxe (s úředním překladem v angličtině nebo němčině)
 • Minimálně 2 roky relevantní odborné praxe
 • Zkušenosti v oblasti implantologie a implantátů protetiku je výhodou
 • Vynikající znalost angličtiny (TOEFL)
 • Motivační dopis
 • Životopis
 • Dvě doporučení dopisy od mentora, profesora nebo zaměstnavatele
 • 2 pasové fotografie
 • Vstupní prohlídka může být požadováno před přijetím do programu MV *

* Pro uchazeče ze zahraničí nabízíme telefonické pohovory za rovnocenné přijímací zkoušky.

Poslední aktualizace Leden 2018

Informace o škole

Frankfurt University is a lively, urban, and cosmopolitan university that provides an excellent atmosphere in which to research, study, think, and create. The university was founded in 1914 through pr ... Čtěte více

Frankfurt University is a lively, urban, and cosmopolitan university that provides an excellent atmosphere in which to research, study, think, and create. The university was founded in 1914 through private funding. Thus, the university owes its establishment to the link – which is characteristic for the city of Frankfurt – between dynamic research, the legacy of the Enlightenment, and the conscious commitment of the citizens of Frankfurt to the fundamentals of international trade and industry. Méně