Magistr Odontologie, Odontologist

Stručné informace o programu


Typ studia: Integrované studium
Doba trvání: 5 let
Titul: Magistr Odontologie
Kvalifikace: Odontolog
ECTS kredity: 300

Osnovy

Tato oborová studie poskytuje praktické dovednosti ve stomatologii, stejně jako teoretické poznatky v patologii a diagnostiku a léčbu nejběžnějších onemocnění ústní. Studenti začnou studovat zubní disciplíny od druhého akademického roku. Stomatologické kurzy tvoří až 47 procent pětiletého akademického programu.


Metoda výuky

Výukový a učební proces se skládá z přednášek, seminářů, praktických zasedání a samostudií. Struktura osnov je podobný tomu, který se používá ve většině evropských vysokých škol; proto, zásady víceúrovňové studie jsou implementovány. Předměty jsou vyučovány v blocích v průběhu prvního akademického roku.


Hodnocení výkonu

Zkoušky se provádějí po ukončení každého předmětu. Odontologický studijní program je doplněn kvalifikačními zkouškami a obhajobou diplomové práce.


Získané kompetence
Absolventi odontologie budou mít možnost:

  • Chcete-li použít nejnovější vědecké a úspěchy v oblasti stomatologie;
  • zkoumat a hodnotit stav úst pacienta a okolními tkáněmi;
  • diagnózu;
  • léčbě různých onemocnění zubní a provádět jejich prevenci;
  • neustále zlepšovat odbornou kvalifikaci zubního lékaře;
  • mají znalosti příznaků různých zubních onemocnění a nejúčinnější opatření při prevenci a léčbě zubních onemocnění.Po promoci
Po úspěšném absolvování programu a získání diplomu mohou studenti pracovat v osobních zdravotnických zařízeních: primární zdravotnická zařízení, zubní kliniky a úřady, veřejné instituce, vysoké školy a univerzity. Absolventi mohou rovněž zvážit provedení dalších studií o pobytu, což vede k získání kvalifikace zubního lékaře nebo studium na doktorské studium.


Odborná fakulta
Odborná fakulta získala mezinárodní uznání za své úspěchy v oblasti vědeckého výzkumu a klinické praxe. Studenti jsou rovněž povzbuzováni k provádění vědeckého výzkumu, který je dobře známý jak v Litvě, tak iv mezinárodním měřítku. Fakulta je členem Asociace zubního vzdělávání v Evropě (ADEE), vysílá odborníky, kteří se účastní mezinárodních pracovních skupin za účelem návrhu Projekt Harmonizované odontologické studie Evropy a jeho členové jsou na redakčních radách vědeckých časopisů.
Odborná fakulta byla založena v roce 1922 a nyní je hlavním vzdělávacím zařízením pro odontologické praktiky v Litvě. Fakulta se skládá z 5 specializovaných klinických odděleních a má v současné době téměř 900 přijatých studentů (včetně více než 140 zahraničních studentů). Vysokoškolák kurzy jsou k dispozici pro mezinárodní studenty v angličtině.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z Lithuanian University of Health Sciences »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
5 let
Denní studium
Price
9,600 EUR
Každoroční
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date