Magistr ošetřovatelství - ošetřovatelka

Všeobecné informace

Popis programu

Program MN Nurse Practitioner (MN-NP) připravuje zdravotní sestry, aby pracovali v primární péči. Absolventi posuzují, diagnostikují a léčí běžné a předvídatelné podmínky po celou dobu svého života a mohou požádat o registraci jako sestra praktika (rodina) v Britské Kolumbii. Žadatelé musí splňovat obecné požadavky na Fakultu postgraduálních a postdoktorandských studijních programů UBC , mít aktuální registraci jako registrovaná sestra v Britské Kolumbii a absolvovat minimálně tři roky klinické praxe jako registrovaná zdravotní sestra.

Hledáme žadatele s prokázanou klinickou dokonalostí a autonomní činností. V souladu s profesními a regulačními požadavky souvisejícími s pokročilou ošetřovatelskou praxí program MN-NP obvykle zahrnuje 56 kreditů z předmětů, které kombinují 9 kreditů kurzů teoretické úrovně absolventa (základní požadavky programu MSN) až 44 kreditů primární zdravotní péče teorie a praxe, a 3-úvěrové kulminovat vědecký projekt.

UBC plný úvazek, dvouletý program Master of Nursing-Nurse Practitioner vás plně připravuje na praktické ošetřování ošetřovatelství v autonomní a primární zdravotní péči.

Vybavte si dovednosti a znalosti, abyste se ujali vedení v reakci na kanadské otázky a potřeby v oblasti zdravotní péče a zlepšení praxe primární péče.

Co dělá program jedinečný?

UBC School of Nursing, Master of Nursing - sestra Practitioner (MN-NP) program nabízí studie s komunitou profesorů a kliniků v popředí primární péče. Tento dvouletý program na plný úvazek na akademické půdě vede k titulu Master of Nursing a je uznáván College of Registered Sisters of British Columbia. Dokončení programu vytváří způsobilost pro licencování jako zdravotní sestra v BC.

Absolventi našeho programu UBC MN-NP jsou na vyžádání od zdravotních úřadů pro praxi v komunitních a nemocničních zařízeních. Jsou dobře připraveni spolupracovat a samostatně pracovat v primární péči a vedou k interpretaci a aplikaci nových poznatků vytvořených pro zlepšení praxe.

Proč UBC MN-NP?

 • Staňte se pokročilou praktickou zdravotní sestrou, která dokáže posoudit, diagnostikovat a léčit běžné a předvídatelné podmínky během celé délky života.
 • Buďte připraveni spolupracovat a samostatně pracovat v primární péči.
 • Reagujte na měnící se potřeby zdravotní péče kanadské společnosti.
 • Interpretujte a aplikujte nové znalosti vytvořené pro zlepšení praxe.

Proces a očekávání v klinickém umístění

Plánování umístění a proces umístění

 • UBC úzce spolupracuje s dalšími programy zdravotní sestry (NP) a zdravotnickými úřady v celé zemi, aby koordinovaly umístění provincií tak, aby vyhovovaly potřebám studentů a požadavkům specifickým pro daný program. Odpovědnost za spravedlivé umístění, udržování současných informací a vytváření sítí je sdílena mezi zdravotnickými orgány a vzdělávacími institucemi.
 • S využitím sítě zdravotnických věd (HSPnet) jsou zkušenosti s NP předběžným projektem promítány a požadovány 6 až 8 měsíců před zahájením kurzu. Tento proces zachycuje údaje o požadovaných a potvrzených umístěních, počtech studentů, cílech úřadů pro zdraví a očekávaných časových harmonizacích. Slouží jako nástroj administrativního řízení pro orientaci na konkrétní místo a požadavky na důvěrnost.

Jak jsou přiřazeny příležitosti klinické praxe

 • Vzhledem k tomu, že všechna umístění studentů vyžaduje schválení fakultou a dokončené procesy ve zdravotnickém úřadu, tým fakulty MN-NP určuje úkoly na pracovišti.
 • Vedoucí kurzu jsou klíčovými kontakty pro otázky týkající se umístění nebo obavy.

Pochopení předpokladů a zkušeností s umístěním

 • Vaše zkušenosti s umístěním by mohly zahrnovat praktické lékaře a / nebo ošetřovatele v nastavení, jako je rodinná praxe, speciální kliniky, akutní péče a dosah.
 • Vaše příprava na přístup k místům a časovým harmonogramům musí zahrnovat přístup k vlastní dopravě a předvídat směnou a víkendovou práci.
 • Poté, co jste obdrželi předběžnou přihlášku, jste zodpovědní za kontaktování vašeho předplatitele / webu, abyste koordinovali plánovací opatření, včetně všech aktualizací stránek a vedoucích kurzů s jakýmikoli změnami ve vašem plánu nebo nepřítomnosti.
 • Vzhledem k tomu, že učitelé jsou rolemi mentorů, jsou studenti povzbuzováni, aby byli aktivní při komunikaci vašich vzdělávacích potřeb a cílů.

Cíle učení a očekávání výkonu

Kromě přezkoumání cílů učení a očekávání výkonu po dobu trvání vašeho programu zvýrazněte očekávání studentských zkušeností s pedagogy, klinickými týmy a během interakcí pacienta.

Možnosti kariéry

20měsíční program MN-NP připravuje studenty k praxi ve veřejném nebo soukromém sektoru nebo k dalšímu studiu ve Ph.D. programy. Absolventi zaujímají vedoucí postavení v řadě zdravotnických orgánů v Kanadě a mezinárodním společenství v městském i venkovském prostředí. Aktivně hrají aktivní roli v propagaci praxe v Britské Kolumbii a jsou připraveni účinně pracovat jako členové týmů spolupráce s cílem zlepšit zdraví pacientů.

Požadavky

TOEFL (IBT) CELKOVÝ POŽADOVANÝ SCORE

100

 • ibT Čtení 22
 • Psaní písemností 21
 • ibT Poslech 22
 • ibT Speaking 21

IELTS CELKOVÉ SCORE POŽADAVKY

7.0

 • IELTS čtení 6.5
 • Psaní IELTS 6.5
 • IELTS poslech 6.5
 • IELTS Speaking 6.5
Poslední aktualizace Pro 2018

Informace o škole

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Čtěte více

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Méně