Magistr fyzioterapie (MPT) - neurologie

Všeobecné informace

Popis programu

Master of fyzioterapie (MPT) - Neurologie

Pokyny pro přijetí,

  • Pre-kvalifikační zkoušky kritéria pro programy v rámci absolvent třídy 12. z některého z uznávaných desek Indie. U cizích státních příslušníků, předběžné kvalifikace pro programy v rámci absolvent osvědčení ekvivalentní třídy 12. zkoumání země a splňují kritéria rovnocennosti na "Asociace indické univerzity".
  • Pre-kvalifikační kritéria pro programy Postgraduální je absolvování z jakéhokoli uznávané univerzity v Indii. U cizích státních příslušníků, kritéria pre-kvalifikaci pro programy Postgraduální je vysokoškolský diplom udělený univerzitou v dané zemi, a splňují kritéria rovnocennosti na "sdružení indických univerzit".
  • Žadatelé, kteří se objevili na jejich konečné rok Graduation zkoušek v roce 2015 mohou rovněž požádat o přijetí do programu postgraduální.
  • Univerzita si vyhrazuje svá práva posoudit schopnost kandidáta prostřednictvím GD / PI před konečným přijetím.
  • TOEFL / IELTS je povinné pro cizí státní příslušníky, kteří nemají angličtinu jako hlavní jazyk ve výuce a vyšetření.
  • Chcete-li nárok na přijetí v Sharda univerzitě ve svém programu Za Graduate, musí žadatelé absolvovat 17 let 31. prosince akademického roku, v němž zamýšlejí vstupné.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Sharda University is established through UP State Act in 2009 and approved by University Grants Commission of India (UGC). It is situated in Greater Noida, Delhi NCR, 27 km from New Delhi, spread over ... Čtěte více

Sharda University is established through UP State Act in 2009 and approved by University Grants Commission of India (UGC). It is situated in Greater Noida, Delhi NCR, 27 km from New Delhi, spread over 63 acres new, full Wi-Fi, campus. Sharda University offering internationally recognised degree approved by UGC, Govt.of India. Sharda University provides 180+ courses in different streams like Engineering, Management, Law, Nursing, Medical, Arts, Architecture, Media Studies, Languages, etc. Méně