Magistr chirurgické pomáhající MSA programu

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Surgical Pomoc, MSA program poskytuje jedinečnou příležitost pro studenty s čtyřleté stupně nebo vyšší, aby se vstup do specializovaného zdravotnického povolání chirurgické pomoci. Toto dva letý program, se skládá z 10-měsíční didaktické fázi, s expozicí preklinické otáček na chirurgické prostředí. Na konci klinické fáze 12 měsíců, studenti dokončili osm klinických otáčky, sloužil v roli chirurgického asistenta v nejméně 240 případech. S úspěšném absolvování programu, jednotlivci vydělat Master chirurgické pomáhající, MSA míry a stát certifikován v 22 months. Naším posláním je vyškolit příslušné chirurgické asistenty v dynamickém akademickém prostředí, pěstovat budoucích pedagogů a vedoucí profese.

Didaktický Phase

Všechny třídy v průběhu 10 měsíců didaktické fázi se konají v areálu EVM v našich učebnách a simulace dovedností center. V EVMS studenti jsou zapojeni do programu strukturovaným didaktické pohlcující zážitek v klinickém prostředí. Tato zkušenost poskytuje studentům s přímým pozorováním a aktivní účasti s chirurgickým týmem na vývoji kritických klinické dovednosti potřebné pro chirurgické Assistant. Studenti jsou vystaveni chirurgické služby, které zahrnují perioperační, intraoperační a pooperační péči o pacienty. Kromě toho, studenti jsou zapojeni do pomocných chirurgických služeb, jako jsou centrální Sterilní Služby a patologie. Tento preklinické stáže doplňuje znalosti a dovednosti studentů se získat během 10 měsíců didaktické fázi programu s hands-on výuky v chirurgické prostředí. V důsledku tohoto preklinické stáže jsou studenti připraveni vstoupit do klinické fáze tréninku programu s praktickými zkušenostmi na operačním sále a pevné základy chirurgického znalostí.

Klinická fáze

SA Student ve Orin rozdíl od jiných akreditovaných studijních programech, program EVMS spravuje a přiděluje klinické stáže studentů. Na konci klinické fáze 12 měsíců, EVMS studenti:

 • Kompletní osmi klinických rotace.
 • Plnit povinnosti a sloužit v roli chirurgického asistenta v nejméně 240 případech.
 • Mají rovnocenné kompetence očekávané Junior chirurgické Resident.
 • Se mohou sedět na národní certifikační zkoušky.

Osnovy

Master of Surgical Pomoc, MSA Program kreditních hodin = 70 Studenti zapsaní v 70-credit-hodinový program dokončí:

 • 36 kreditů didaktického vzdělávání
 • 34 kreditů v průběhu klinických roku.

Přijímací Požadavky

Uchazeči musí mít ukončené vysokoškolské všechny požadavky míry a byly vydány bakalářský titul před maturitě jako student EVM. Je-li bakalářský titul byl vydán americkou vysokou školu nebo univerzitu, jako obecné pravidlo, že by měly být z regionálně akreditované instituce. Program však mohou udělit výjimky na případ od případu. Oficiální přepisy z udělovací institucí musí být uvedeno datum, ke kterému byl titul vydáno. Všichni jedinci musí splňovat požadavky na přijetí. V současné době program neakceptuje mezinárodní studenty nebo lékařských absolventů.

Všichni kandidáti musí:

 • Být občanem Spojených států, nebo důkaz trvalého pobytu Stav1
 • mají bakalářského titulu (v jakékoliv oblasti studia) a kvalifikační stupeň průměr bodu na 3,0 (B) nebo lepší
 • dokončili všechny podmiňující předměty uvedenými v tabulce 1 (Výjimky mohou být poskytnuty na základě zkušeností nebo jiných faktorů)
 • Dosáhli stupeň B- nebo lepší v každé z podmiňující předměty (všechny předpoklady musí být dokončeny během posledních 10 let)

Program je vysoce zájem o přijímání žádostí od jednotlivců s mírami v biologii, chemii, vědě o cvičení, ošetřovatelství, pre-zdravotnictví / medicína, obchod a spřízněné zdravotní oblasti. Ačkoli předchozí lékařské a / nebo operační sál praxe není podmínkou, placené a neplacené zkušenosti v oblasti zdravotní péče jsou brány v úvahu při přezkumu žádosti.

Jedinci, kteří jsou v procesu dokončení jejich bakalářského titulu a / nebo podmiňující předměty se mohou přihlásit do programu, pokud chtějí dokončit tyto požadavky před zahájením programu.

Schopnosti a dovednosti kandidátů a studenti musí mít za účelem dokončení vzdělávání a odborné přípravy spojené s chirurgickou asistentem vzděláním jsou označovány jako "technických norem." Tyto schopnosti a dovednosti jsou nezbytné pro klinickou praxi chirurgického asistenta.

Předpoklad kurzy

Všechny podmiňující předměty musí být dokončena během posledních 10 let s B-, nebo lépe pro přijetí.

Podmiňující předměty kreditních hodin

 • Anatomie a fyziologie s laboratoří (lidský doporučeno) 6 až 8
 • Obecná biologie s laboratoří 3
 • Obecná nebo Intro chemie s laboratoří 3
 • Mikrobiologie s laboratoří 3
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

EVMS prepares learners for careers as competent and compassionate physicians, health-care professionals and scientists. Our students benefit from the broad range of instruction provided by our full-ti ... Čtěte více

EVMS prepares learners for careers as competent and compassionate physicians, health-care professionals and scientists. Our students benefit from the broad range of instruction provided by our full-time faculty, who work in concert with health-care professionals throughout the community. Méně