Magisterský titul v oboru biomedicínského inženýrství

Všeobecné informace

Popis programu

Obecné informace

Magistr v biomedicínském inženýrství se snaží zahájit výcvik osob, které se zajímají o oblast výzkumu, prostřednictvím projektu, z něhož budou předměty kurikula formulovány. V rámci výzkumného projektu bude odborník poskytovat řešení problémů v oblasti zdraví. Problémem může být vědecký řád; technologické nebo administrativní.

Způsoby

  • Výzkum s celkem 60 kreditů
  • Prohloubení s celkem 50 kreditů

Otevírání těchto linek závisí na počtu žadatelů.

POČET AKADEMICKÝCH ÚVĚRŮ
  • 60 v metodě výzkumu
  • 50 v režimu Deepening

Periodicita přijetí je roční.
Začátek v červenci

Rozlišující aspekty

  • Možnost stáží ve výzkumných centrech a v národních nebo mezinárodních laboratořích, jako je například klinika Mayo.
  • Přímá podpora výzkumné skupiny GIBEC s aktivními projekty v různých směrech důrazu a B klasifikace Colciencias.
  • Multidisciplinární práce na Universidad EIA zahrnující znalosti v oblasti strojírenství a lékařství a zkušenosti akreditované ministerstvem školství v oblasti výcviku biomedicínského inženýrství.
  • Dostupnost klinických laboratoří, biomateriálů, biotechnologie ve zdravotnictví, bioinstrumentace, metrologie, rehabilitační inženýrství, biomechanika a analýza pohybu.

cíle

Vytvořte magister, který poskytuje řešení problémů v oblasti zdraví tím, že integruje znalosti inženýrství a medicíny. Problémy mohou být vědecké, technické nebo administrativní v oblastech zdravotní biotechnologie, klinického inženýrství, rehabilitačního inženýrství a signálů, přístrojové techniky a biomedicínského zobrazování. S těmito řešeními se zlepšila efektivita a efektivita procesů ve zdravotnictví, kvalita života a blaho lidí a přispělo k rozvoji země.

Intenzita

Učební plán pro magisterský titul odpovídá dvouletému, rozloženému ve čtyřech akademických semestrech, z nichž každý trvá 20 týdnů. Celková intenzita v hodinách, doplněná o hodiny osobní práce s osobou samostatné práce, činí 2880 hodin.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

La Universidad EIA es identificada por su alta calidad académica, su rigor, por estar concentrada en ingenierías y afines, y por la formación integral de profesionales que aportan a la construcción de ... Čtěte více

La Universidad EIA es identificada por su alta calidad académica, su rigor, por estar concentrada en ingenierías y afines, y por la formación integral de profesionales que aportan a la construcción de una sociedad más justa y equitativa. Méně