Magisterský studijní program v oblasti sportovního tréninku a výživy

Všeobecné informace

Popis programu

(Méter Universitario en Entrenamiento y Nutrición Deportiva)

Magisterský titul v oblasti sportovního výcviku a výživy je navržen tak, aby poskytoval studentům odborné znalosti o nejmodernějších výcvikových metodách, nejnovějších trendech ve sportovní výživě a přirozených ergogenických pomůckách pro zlepšení sportovního výkonu.

FOTBALOVÁ BRANKA

Program je založen na velmi praktické metodice práce. Abychom dosáhli optimálního asimilace znalostí, spojíme týmovou práci, účast na seminářích a individuální práci v zařízeních areálu, které jsou vybaveny nejmodernější technologií, včetně fyziologických laboratoří s vybavením pro provádění testů funkčního hodnocení a tréninkových testů a výcvikové laboratoře vybavené pro měření síly.

Všechno, co se naučí, je také posíleno stáží u některých nejdůležitějších sportovních podniků a klubů. Cílem předmětu je pro studenty získat komplexní výcvik, který je připraví na:

  • Programování krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých plánů školení v různých souvislostech.
  • Manipulační zařízení pro analýzu pohybu člověka a trénink monitorování.
  • Příprava přírodních výživových a doplňkových diet v kombinaci s časovým příjmem.
  • Proveďte hodnocení výkonu a složení těla.
  • Provádění vědeckého výzkumu a vývoje.

ZAMĚŘENÉ NA:

Magisterský titul v oblasti sportovního výcviku a výživy je zaměřen na absolventy nebo postgraduáty v oboru fyzikální vědy, diplomaté ve výživě, diplomaté ve výuce tělesné výchovy, absolventi medicíny a diplomaté v oboru fyzioterapie nebo ošetřovatelství. Ostatní absolventi vysokých škol s (akreditovanými) zkušenostmi se subjektem mohou také přihlásit, pokud absolvují výběrové řízení.

Klíčové aspekty

Program je založen na velmi praktické metodice práce. Abychom dosáhli optimálního asimilace znalostí, spojíme týmovou práci, účast na seminářích a individuální práci v zařízeních areálu, které jsou vybaveny nejmodernější technologií, včetně fyziologických laboratoří s vybavením pro provádění testů funkčního hodnocení a tréninkových testů a výcvikové laboratoře vybavené pro měření síly.

Všechno, co se naučí, je také posíleno stáží u některých nejdůležitějších sportovních podniků a klubů.

KLÍČOVÉ ASPEKTY

  • Jedná se o jediný vysokoškolský magisterský titul se specializací na sportovní trénink a výživu vedoucí k oficiální kvalifikaci.
  • Magistr připravuje studenty na doktorát.
  • Učitelský sbor tvoří někteří z nejprestižnějších odborníků v zemi v oblasti sportovního tréninku a výživy.
  • Program zasedání odborné praxe probíhá ve vedoucích klubech a podnicích, které požadují od studentů to nejlepší.

KVALIFIKACE:

Na konci kurzu získají studenti magisterský titul v oblasti sportovního výcviku a výživy, který uděluje Universidad Europea de Madrid.

MODALITA:

Velitel má povinnou složku založenou na kampusu, která se skládá z 24 víkendů od října do června, kdy budou dodány konkrétní předměty s vysokým teoretickým, praktickým a aplikovaným obsahem. Profesní stáže budou zahrnuty jako jedna z požadavků na stupeň. V prosinci a v září následujícího roku se budou konat v centru souvisejícím s oblastí zájmu nebo znalostí studenta.

JÍZDNÍ ŘÁD:

Pátek a sobotu od 9.00 do 14.00 hod. a od 15:00 do 20:00. Období od 15:00 do 16:00. je vyhrazena pro zkoušky a další aktivity.

ZAŘÍZENÍ:

Velitel je dodáván jak v teoretických třídách pro obsah modulů, tak v laboratořích pro výcvik, fyziologii a biomechaniky.

METODOLOGIE:

Třídy jsou teoreticko-praktické s velkým množstvím programů a plánů pro stravování a cvičení od nejlepších odborníků v zemi v těchto oborech.

Program

  • MODUL 1. - Biochemie a fyziologie aplikovaná na výcvik
MODUL 2. - Výživa a ergogenická pomoc
MODUL 3. - Biomechanika aplikovaná na sporty
MODUL 4.- Sportovní trénink
MODUL 5. - Psychologie a sociologie sportu a soutěže
MODUL 6. - Biomechanika sportovních úrazů
MODUL 7. - Specifické semináře
MODUL 8. - Cvičení
MODUL 9. - Konečný projekt

Přijetí

Přijímací řízení pro programy Real Madrid Graduate School může konat kdykoliv během roku , i když zápis do jakéhokoli programu absolventa bude záviset na dostupnosti míst.

Poslední aktualizace Čvn 2019

Informace o škole

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation.

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation. Méně