Magisterský studijní program Human Medicine

Karl Landsteiner University of Health Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský studijní program Human Medicine

Karl Landsteiner University of Health Sciences

Magisterský studijní program Human Medicine

Magisterský titul v oboru humánní medicína je založen na bakalářském programu v oblasti zdravotnických věd: slouží vědeckému vzdělávání pro lékařské povolání a také rozšiřování kompetencí, které jsou nezbytné pro nezávislé lékařské povolání. Kromě toho jsou odpovídajícím způsobem vzaty v úvahu klíčové kompetence lékařského odborníka - profesionální působení, meziprofesní spolupráce a komunikace - a další základní vlastnosti lékařské profese. Magisterský program Lidská lékařství získal akademický titul Dr.med.univ. dokončena.

Studenti získají rozsáhlé zdravotnické vzdělání prostřednictvím šíření komplexních znalostí se silným zaměřením na praktické výuky a časné zkoumání konkrétních lidských lékařských otázek. Zaměřuje se na multidisciplinární obsah zdravotnictví.

Díky integrativnímu vzdělání se zaměřením na technologii a ekonomii mají absolventi vysokou úroveň interdisciplinární komunikace a dovedností v oblasti řešení, vynikající klinické dovednosti a zodpovědné osoby s rozhodovací pravomocí v pokročilých systémech zdravotní péče. Studium je charakterizováno vysokou praktickou orientací, kterou zajišťuje asociace univerzitní nemocnice St. Pölten, Krems a Tulln.

S volitelnými předměty "Biomedicínské inženýrství", "Ekonomika zdravotnictví / Management zdravotní péče" a "Aplikovaná klinická věda" mají potenciální lékaři příležitost specializovat se na tyto oblasti výzkumu v magisterském studijním programu.

struktura programu

V 1. a 2. roce modulují vlakové klinické dovednosti a schopnosti v malých skupinových lekcích. Specifický obsah věd o zdraví se zaměřuje na problémy, s nimiž se v praxi často setkávají lékaři. V klinicko-praktickém výcviku probíhá praktický rok 48 týdnů ve 3. ročníku studia.

absolvování

Studenti absolvují magisterské studium v ​​oblasti humánní medicíny s vypracováním diplomové práce. Za tímto účelem bude v prvním semestru magisterského studijního programu prezentována projektová studie formou výstavy. Prostřednictvím volitelných volitelných předmětů studenti rozvíjejí specifické metodologické znalosti, aby mohli vypracovat a dokončit projektový studijní plán pro diplomovou práci. Volitelné volitelné předměty slouží jako příprava na přípravu diplomové práce. Mohou být vybrány z řady volitelných modulů. Volitelné předměty zahrnují:

  • Biomedicínské inženýrství
  • Ekonomika zdraví / management zdravotní péče
  • Aplikovaná klinická věda

Vedoucí diplomové práce může po konzultaci s programovým ředitelem předepsat povinnou účast volitelného volitelného předmětu ve výši 10 ECTS, pokud je to nezbytné pro metodické a věcné požadavky na realizaci projektu diplomové práce. Po konzultaci s nadřízeným a programovým ředitelem jsou dokončeny volitelná volitelná studia (především v volitelném "biomedicínském inženýrství").

Další informace o požadavcích na přijetí, termíny pro podávání žádostí a přijímací řízení naleznete na našich webových stránkách www.kl.ac.at.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 21, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
6 semestry
Denní studium
Price
Cena
7,500 EUR
Information
Deadline
Locations
Rakousko - Krems an der Donau, Lower Austria
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Rakousko - Krems an der Donau, Lower Austria
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu