Magisterský program v lékařské genetice

Všeobecné informace

Popis programu

Hayward Genetics Center na Tulane University nabízí 1 rok, post-baccalaureate magisterského stupně vědy se soustředěním v lékařské genetice a genomice. Náš program je multidisciplinární, interdisciplinární program kombinující klinickou genetiku, biochemickou genetiku, molekulární genetiku, populační genetiku a cytogenetiku. Magisterský program je navržen tak, aby absolventům hluboce porozumět rychle se rozvíjející oblasti lidské genetiky a připravit kvalifikované osoby pro kariéru ve zdravotních vědách.

Studenti budou schopni aplikovat to, co se učí ve třídě, a to pozorováním našich genetiků a genetických poradců na klinice. Setkávají se s genetickými pacienty, aby lépe porozuměli, jak jsou vyšetřováni, diagnostikováni a léčeni pro specifické poruchy. Studenti také projdou třídou, která bude prohlížet naše laboratoře, abychom zjistili, jak jsou prováděny genetické testy.

Tato vzdělávací zkušenost umožňuje studentům zlepšit jejich pověření a zvýšit příležitost jednotlivce být přijat do postgraduálních programů. Naši absolventi pokračují ve studiu:

 • Lékařská škola
 • Ph.D. Programy
 • Genetické poradenství
 • Forenzní vědy
 • Zubní škola

Přestože se mění od roku do roku, odhadujeme, že v následujících letech bylo přijato 90% našich absolventů, kteří se ucházejí o lékařskou nebo osteopatologickou školu. Kromě těch studentů, kteří pokračují ve studiu, máme také studenty, kteří hledají kariéru pro farmaceutické společnosti, výzkumné laboratoře a společnosti zabývající se biomedicínskou technologií.


Osnovy

Program začíná každý rok v podzimním semestru a je titul non-teze . Studenti musí absolvovat celkem 30 hodin výuky a mít kumulativní GPA 3,0 pro získání magisterského titulu. Studenti jsou povinni v průběhu druhého semestru psát rozsáhlý článek o předmětu v oblasti lidské genetiky pro svůj kurz Zvláštních témat. Vzhledem k tomu, že náš program je mezioborový, všichni studenti absolvují stejné kurzy a postupují podle stejného rozvrhu.


Rozvrh podle semestru

Zimní semestr

Název kurzu


Jarní semestr

Název kurzu


Požadavky na přijetí

Potenciální studenti, kteří se ucházejí o program Magistr, musí splňovat následující požadavky pro uchazeče o přijetí:

 • Žadatelé musí absolvovat bakalářský titul před začátkem semestru podzimu. Pokud pracujete v současné době na získání titulu nebo při vyučování, nezapomeňte nám zaslat aktualizované přepisy, jakmile budou k dispozici. Oficiální přepisy ze všech univerzit, které jste navštívili, budou muset být zaslány přímo na naše oddělení.
 • Přestože přijímáme studenty z nejrůznějších oborů, doporučujeme silné vědy . Žadatelé by měli úspěšně absolvovat kurzy jako Organická chemie, Genetika, Molekulární / buněčná biologie, Biochemie atd.
 • Oficiální skóre GRE nebo MCAT musí být k dispozici. Výsledky GRE mohou být zaslány pomocí institucionálního kódu Tulane 6178 a ověřovací kód MCAT a identifikační číslo AAMC musí být zadány do aplikace, abychom mohli výsledky ověřit elektronicky. Budeme také přijímat skóre DAT místo skóre GRE nebo MCAT. Pokud byste chtěli předložit skóre DAT, vložte 0 do skóre MCAT do aplikace a pošlete e-mailem své skóre DAT na adresu kremer@tulane.edu.
 • Tři doporučení od osob, které jsou obeznámeny s předchozí akademickou a / nebo odbornou výkonností. Doporučujeme, aby alespoň 2 dopisy byly akademické, nejlépe od vědních profesorů.
 • Prohlášení o účelu, které vysvětluje vaše kariérní cíle, zázemí a relevantní zkušenosti.
 • Mezinárodní studenti musí předložit oficiální skóre TOEFL a všechny aplikační materiály musí být v angličtině. Minimální přijatá hodnota TOEFL je 80.

Průměrné skóre a rozsahy pro studenty, kteří byli přijati do našeho programu v předchozích letech, jsou následující:


aplikace

Žadatelé musí podat žádost prostřednictvím webových aplikací firmy Tulane. Všechny podpůrné dokumenty by měly být zaslány přímo na Hayward Genetics Center na níže uvedené adrese.


Termín podání žádosti

Aplikační systém se otevírá 1. října 2017 a konečný termín je 13. červenec 2018. Žadatelé jsou přijímáni průběžně, takže je nejlepší, abyste dostali svou žádost co nejdříve. Neexistuje žádná záruka, že v této třídě budou ještě do konce letošního roku.


Odeslání žádosti

 1. Vytvoření účtu: Chcete-li přistupovat k online aplikaci, přejděte na stránku href = "https://www.applyweb.com/apply/tulane/ a vytvořte si účet. Jakmile to provedete, budete přesměrováni zpět na hlavní stránku, na které jste zvolí "Aplikovat na program Absolvent v biomedicínských vědách".
 2. Vyberte program Human Genetics jako svůj program: Zadejte své demografické informace a přejděte na další stránku. Na této stránce si vyberte "Biomedical Sciences MS - Human Genetics". Tento aplikační systém je používán pro mnoho různých programů a můžeme vidět pouze aplikace pro ty, kteří si vybrali náš program.
 3. Odeslání testovacích výsledků: Na třetí stránce online aplikace budete požádáni o zadání testovacích výsledků pro GRE nebo MCAT (zahraniční studenti musí také předložit skóre TOEFL). Vedle samohodnocování těchto výsledků musí být také zaslána oficiální kopie. U bodů GRE a TOEFL pošlete kopii pomocí institucionálního kódu 6178. U bodů MCAT uvádějte v aplikaci 16-ti místný ověřovací kód a identifikační číslo AAMC, abychom mohli online skóre ověřit. Pokud byste chtěli předložit skóre DAT, nahlaste 0 bodů za výsledky MCAT a zašlete email řediteli programu Dr. Karen Weissbeckerovi na adresu kremer@tulane.edu vaše oficiální skóre DAT.
  * Ti z vás, kteří předkládají nové skóre MCAT, nezapomeňte zadat váš 16místný ověřovací kód a ID AAMC, abychom mohli online prohlížet a ověřovat. Můžete zadat "0" jako zástupné symboly pro staré skóre v aplikaci.
 4. Odeslat všechny oficiální přepisy: Zúčastněte se všech oficiálních přepisů z každé vysoké školy nebo univerzity na níže uvedenou adresu.
 5. Předložte prohlášení o účelu: Poslední stránka aplikace vám poskytne prostor, abyste nám sdělili, proč byste chtěli navštívit náš program a jak si myslíte, že MS v Human Genetics vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Můžete také využít tento prostor, abyste nám sdělili o jakýchkoli relevantních činnostech, mimoškolních aktivitách atd.
 6. Předložit 3 doporučení: Nejméně 2 dopisy musí být akademické, nejlépe od vědních profesorů. Formulář uvedený na webových stránkách aplikace můžete použít nebo je nám zaslat přímo. Pokud posíláte dopisy prostřednictvím portfolia, můžete mít vše zasláno na níže uvedenou adresu nebo e-mailem na adresu crockhol@tulane.edu
 7. Zaplatit poplatek za přihlášku: Poplatek za přihlášku ve výši 50,00 USD musí být zaplacen online při podání žádosti.


Emailová adresa

Všechny podpůrné dokumenty by měly být zaslány na následující adresu:

Pozor: Aplikace Masters

Hayward Genetics Center

Univerzita Tulane University

1430 Tulane Avenue, SL-31

New Orleans, LA 70112

Pokud máte otázky ohledně magisterského programu, kontaktujte Dr. Karen Weissbecker na adrese kremer@tulane.edu nebo volejte (504) 988-6242.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty ... Čtěte více

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty actively engaged in biomedical research. The goal of the program is to train scientists in a collaborative scientific community driven by creativity and innovation. Tulane’s Graduate Program in Biomedical Sciences brings together some of the world’s most talented young people with nationally- and internationally-recognized teachers and researchers: all in the context of a vibrant city replete with opportunities both in and out of the lab and classroom. Méně