Magisterský vstup do ošetřovatelské praxe (menp)

Všeobecné informace

Popis programu

Změně povolání? Zvažte ošetřovatelství.

Magisterský Vstup v ošetřovatelské praxi (MENP) trať je určen pro studenty, kteří již mají non-ošetřovatelství bakalářský titul a mají zájem o vstup do oboru ošetřovatelství. Trať se skládá z intenzivní, rychle se rozvíjejícím osnov dodávaného ve třídě a klinické a praktické nastavení pět dní v týdnu po dobu 30 po sobě jdoucích měsíců, poskytuje příležitost pro vstupní úrovně ošetřovatelské praxe do úrovně absolventa.

Úspěšní studenti, udělil titul MSN Po promoci a jsou připraveny, aby se odborné registrovaná zdravotní sestra licensure zkoušku (NCLEX-RN), jakož i Nurse pedagog certifikační zkoušky.

Resortní Nabídka kurzů

Studenti jsou nutné k dokončení 83 kreditů samozřejmě práce v průběhu 30 měsíců. Kromě toho budou studenti dokončili více než 800 klinických hodin v tradičních oblastech lékařsko-chirurgické, mateřské zdraví dětí, dětské, psychiatrické-duševní zdraví a komunitní zdraví ošetřovatelství. Studenti se také kompletní základní postgraduální kursy v ošetřovatelství, které vytvářejí základ pro následné magisterského studia oboru akademické nebo pokročilého praxe.

Kurzy měnit každý semestr, takže tento seznam by neměl být považován za závazek k těmto jednotlivým tématům. Nicméně, toto dělá představuje seznam mnoho z našich současných a populárních kurzů. Tento seznam je k dispozici, takže můžete začít představit svou akademickou kariéru v Millikin v této významné.

Dostat se do programu

Kvalifikovaných kandidátů pro MSN stupeň pro magisterské Vstup do ošetřovatelské praxe jsou vysoce motivovaní jednotlivci, kteří jsou držiteli bakalářského titulu v jakémkoliv oboru z akreditované programu.

Žadatelé absolvent:

  • Vyplnění žádosti MSN.
  • Poslat oficiální výpisu ze všech absolventy vysokých škol a navštěvoval vysokoškolské instituce.
  • Prokázat minimální bakalářský kumulativní GPA 3,0 na stupnici 4,0.
  • Předloží doklady o úspěšném dokončení (stupně C nebo lepší) kurzů v vysokoškoláka anatomie a fyziologie I & II, mikrobiologii, organické chemie s laboratoří, vývoj životnost, a statistiky.
  • Poskytovat skóre na Graduate Record zkouška (GRE), pokud vysokoškolák kumulativní GPA je pod 3,25.
  • Poskytnout tři (3) prostřednictvím písemných doporučení (formulář).
  • Předložit písemné prohlášení.
  • Vložte aktuální životopis nebo životopis.

Zahraniční studenti

Zahraniční studenti musí předložit oficiální přepisy (v angličtině) s oficiální hodnocení těchto transkriptů zahraniční pověření evaluační agentury a doklad o znalosti anglického jazyka, jak o tom svědčí minimálním skóre 550 na TOEFL (Test z angličtiny jako cizího jazyka). Zahraniční studenti musí rovněž mít nezatíženého licence jako RN v Illinois nebo být způsobilé k získání jednoho před přijetím. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se Millilkin School of Nursing oddělení před podáním žádosti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Millikin is an independent, four year university that is privately funded and has an enrollment of approximately 2,200 students in traditional and non-traditional undergraduate and graduate degree pro ... Čtěte více

Millikin is an independent, four year university that is privately funded and has an enrollment of approximately 2,200 students in traditional and non-traditional undergraduate and graduate degree programs. Located in Decatur, Illinois, you will quickly discover that the signature of a Millikin education is a unique experience we like to call Performance Learning. Méně